صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

تبلیغات متنی چیست و چه مزایای برای سایت شما دارد؟

تبلیغـات متنی چیست؟

تبلیغات متنی ، نسل دوم بنر ها هستند. این نوع تبلیغات به منظور افزایش کلیک خور سایت و افزایش رتبه آن نگاشته می شوند. تبلیغات متنی می توانند پر تکرار باشند یا در یک صفحه از سایت شما قرار بگیرند. شما داخل متن این تبلیغات می توانید، بک لینک های مرتبط با آن صفحه را قرار دهید. برای مثال خدمتی از سایت خود را معرفی کنید و در ادامه بگویید برا آشنای بیشتر به لینک X مراجعه کنید. هدف این نوع تبلیغات کاهش هزینه های تبلیغاتی برای مالکان سایت ها است. وقتی شما در شرکت های طراح سایت درخواست افزایش رتبه سئو ارائه می کنید، آن ها با افزایش میزان مطالب این نوع از تبلیغات برای  شما این رویا را برآورده می کنند. این نوع تبلیغات بیشتر از رپورتاژ بر رتبه سایت موثر هستند و علت آن نحوه و زمان قرارگیری این نوع تبلیغات در سایت است. با توجه به اهمیت بالای سئو سایت در برندینگ و بازاریابی این نوع از تبلیغات باید مورد توجه مالکین و طراحان سایت ها قرار بگیرد. ایجاد این نوع از تبلیغات ویژگی های خاص خود را دارد، که عدم رعایت آن ها سبب اسپم شدن سایت و رفتن شما به سوی منجلاب نابودی می شود.

 

تبلیغات متنی چه تفاوتی با بک لینک ها دارد؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید تعریف صحیحی از بک لینک ارائه شود. بک لینک ها ها نیز مانند تبلیغات متنی و حتی بیشتر از آن ها بر روی سئوی سایت تاثیر می گذارند. بک لینک در حقیقت خرید اعتبار نمایش برای صفحه ای از یک سایت دیگر یا اتصال دو صفحه مرتبط در داخل  سایت شما است. بک لینک ها همان طور که می توانند رتبه سئو را افزایش دهند، می توانند نتیجه عکس نیز بدهند. این نوع تبلیغات فقط در جهت ارتقا رتبه سئو سایت هستند و اگر هم مفید نباشد زیانی هم ندارند. الگوریتم های گوگل بیشتر بر اساس بک لینک های موجود در تبلیغات متنی به صفحات یک سایت رتبه می دهند و این نوع تبلیغات به تنهایی برای افزایش سئو سایت موثر نیست. شمنا برای خرید بک لینک ها باید پول صرف کنید در حالی که برای داشتن این نوع تبلیغ نیاز به پرداخت مخارج هنگفت نیست. بک لینک های موجود در داخل متن های تبلیغاتی تا مدت زیادی می توانند روی سایت قرار بگیرند. یکی دیگر از مسائل  اهمیت انتخاب صحیح بک لینک از سایت های معتبر و مرتبط است، در حالی که شما در تبلیغ متنی خود نیز می توانید مطلب تولید کنید.

 

 https://rozup.ir/view/2968866/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

 

تبلیغات متنی چه مزیتی برای کسب و کارها دارد؟

این نوع از تبلیغات برای ارتقا رتبه سایت با کمترین هزینه انجام می شود و مطمئنا اگر تـولید محتوای تبلیغات متنی به شرکت ها معتبر و فعال در این زمینه سپرده شود، بهتر خواهد بود. تمامی کسب و کار ها برای دیده شدن به این نوع تبلیغات نیازمند هستند و بدون این تبلیغات و بک لینک های موجود در آن نمی توان توقع افزایش رتبه سایت را داشت. سایتی که در صفحه اول نباشد، قدرت رقابت نخواهد داشت. بیشتر سایت های بزرگ به ایجاد بلاگ اهمیت نمی دهند و ایجاد متن میتواند سبب بهتر شدن جایگاه سایت های کوچکتر شود. اگر کسب و کاری کوچک دارید، با استفاده از این نوع تبلیغات خود را به راس گوگل و کروم ببرید. ما می توانید پخش تبلیغات متنی خود را به چندین سایت با کلیک خور بالا ارجاع دهید و از این طریق مشتریان زیادی را به دست آورید. فقط فراموش نکنید سایت های مرتبط با زمینه فعالیت خود را انتخاب کنید. مثلا اگر شما فروشنده لوازم آرایشی هستید، سعی کنید، تبلیغات متنی خود را در سایت های جذاب برای بانوان قرار دهید.

 

قواعد تولید تبلیغات متنی چیست؟

در تولید تبلیغات متنی هدف ایجاد حس اعتماد و به دست آوردن مشتری است. محتوا تبلیغات متنی باید بسیار صریح و در عین حال ساده باشد. این متن باید عاری از باگ ها و ضعف های ساختاری باشد و به آسانی با عامه مردم ارتباط برقرار کند. ارائه مطالب و مدارک علمی در زمینه اثبات سخنان یکی از ویژگی های است که یک تبلیغ متنی باید داشته باشد. نکته بعدی در ساخت بک لینک ها است و بک لینک ها باید به سایت های مرتبط با کلمات کلیدی متفاوت ختم شوند. در این نوع از تبلیغات حد معینی برای بک لینک ارائه نشده است، اما با توجه به تجارب شرکت های مطرح سئو میزان موثر این عدد چیزی بین یک تا پنج لینک تخمین زده شده است. در انتخاب انکر تکست ها دقت کنید و برای انکـر تکست ها چینش و طرح های متنوعی را در نظر بگیرید تا طبق الگوریتم پنگوئن رتبه سئو بهتری کسب کنید. علاوه بر نوشتن متن مناسب برای مخاطب، موتورهای جستجو را هم در نظر بگیرید، تا نتیجه مد نظرتان حاصل شود.


 https://rozup.ir/view/2968867/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(3).jpg

 

تبلیغات متنی چه تفاوتی با رپورتاژ دارند؟

بزرگترین تفاوت تبلیغات متنی با رپورتاژ نحوه کاربرد آن ها و بک لینک های موجود در آن است. این نوع تبلیغات بیشتر در داخل خود یک سایت به کار می رود در حالی که ریپورتاژ به سایت های دیگر ارجاع می شود. ریپورتاژ به صورت پولی و در مدتی محدود در صفات متعدد چندین سایت به نمایش گذاشته می شود، در حالی که این نوع تبلیغات در یک صفحه یا چند صفحه از خود سایت مالک به نمایش گذاشته می شود. ریپورتاژ در سایت های معتبر می تواند، کلیک خور سایت شما را بالا ببرد. برای مثال می گوییم: خیلی هال برای خرید به اینترنت مراجعه نمی کنند، ۀن ها بیشتر برای خواندن مطالب جذاب وارد اینترنت می شوند. اگر محصولات شما در کنار این مطلب جذاب با یک تیتر جذاب قرار بگیرد، مطمئنا نصفی از مخاطبین آن صفحه شما را نیز تماشا می کنند و احتمال خرید افزایش می یابد. ریپورتاژ ها از لحاظ سئو متن و رعایت نکات آن ضعیف تر از تبلیغات متنی نوشته می شوند و از این رو در بلاگ سایت نباید به کار بروند. میزان انکر تکست ها در داخل این نوع تبلیغات تا پنج عدد نیز می تواند باشد در حالی که این میزان برای یک ریپورتاژ بیشتر از سه عدد نمی تواند باشد.

 

تفاوت پاپ آپ و تبلیغات متنی

مطمئنا برای شما نیز رخ داده است، که به دنبال کتاب یا نرم افزاری خاص بوده اید ولی به جای آن به یک صفحه دیگر برده می شوید. این نوع از اتفاقات پاپ آپ نام دارد. پاپ آپ ها غیرقانونی هستند، در حالی که این نوع تبلیغات کاملا قانونی می باشند. پاپ آپ نوعی دزدی مخاطب است و پلیس فتا به شدت با آن مبارزه می کنند. این نوع تبلیغات به کمک گوگل ادوردز می تواند به سطوح بالاتری برود و این کار با پرداخت پول صورت می گیرد، در حال که پاپ آپ با طراحی یک صفحه و دستکاری کد های آن صورت می گیرد. پاپ آپ ترافیک بالا و غیر واقعی را برای سایت ها فراهم می آورد، در حالی که تبلیغات متنی ترافیک واقعی را پدید می آورند. تبلیغات متنی واقعا بهتر از  پاپ آپ است و به اندازه ی آن ها آزاردهنده نیست.

 

 

نمونه درج شده تبلیغات متنی یـا بک لینک در وب سایت ها ( با لینک فالو ) از بکـ لینکا

وب سایت بکـ لینکـا با بیش از 5 سال سابقه کاری در این زمینه فعالیت دارد و با بیش از 1000 سایت در تمامی زمینه ها همکاری داشته است
برخی از مشتـریـان وب سایت بکـ لینکـا ( همکاران ما ) دیدن نمایید.


https://rozup.ir/view/2968869/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(5).jpg

 

 تفاوت های اصلی لینک Follow و No-Follow چیست؟

 

https://rozup.ir/view/3111800/Follow%20-%20Backlinka-Ir%20(3).jpg

 

تفاوت لینک فالو و نوفالو در چیست؟

Follow

نوعی از پیوند ورودی که تاثیر بیشتری نسبت به بردار کوچکتر خود NO-Follow دارد، به عبارتی با استفاده از بک لینک ­های Follow با کلیک بروی آن به صفحه مرجع گذر داده خواهید شد. این گونه است که هر چه از طریق این نوع بک ­لینک میان صفحات تبادل شوید، باعث افزایش اعتبار سایت و یا صفحه می­گردد. تفاوت اصلی Follow نسبت به NO-Follow در این است که هنگامی که موتورهای جستجو در حال خزیدن (Crawling) در میان صفحات و محتوای سایت­ها هستند، پیوند های Follow را دنبال می­نمایند و به سایت مرجعی که بک لینک گرفته است، سوق داده می­شود و در اعتبار و ارزش سایت مرجع بسیار موثر است. در حالت پایه و معمول تمامی بک­لینک­ها یا پیوندهای ورودی در حالت DO-Follow قرار دارد.

اینگونه پیوند­های ورودی در صفحات سایت­ های معتبر، خبرگزاری­ ها، آگهی­ ها، مقالات معتبر استفاده میشود.

 

NO-Follow

همانطور که از نامش مشخص است، کرم های خزنده موتورهای جستجو که وظیفه تعیین سطح کیفیت و اعتبار سایت را بر عهده دارند آن ها را دنبال نمی­نمایند و همچون متنی ساده بدون لینک آن را برداشت می­کنند. البته مشخصا زمانی که کاربر اصطلاحا برروی آن کلیک می­نماید به صفحه مرجع پیوند خواهد شد و بر خلاف بسیاری از گفته­ها در مورد عدم کاربرد و اهمیت پیوند ورودی NO-Follow این نوع بک لینک بسیار کاربردی بوده و مانند مکملی در کنار پیوندهای Follow  قرار می­گیرد. مورد استفاده این نوع از پیوند ورودی بیشتر در میان نظرات و پیشنهادات دیگر سایت­ها، انجمن ها، پست­های مهمان و ... است. ضمنا می­توانید میان صفحات داخلی یک سایت استفاده نمایید تا میزان زمانی که سایت Crawling  می­شود افزایش یابد و این خود باعث افزایش میزان اعتبار و ارزش سایت می­گردد.

 

تعرفه تبلیغات متنی به چه صورت است؟

تعرفه تبلیغات متنی در پلتفـرم تبلیغاتی از وب سایت های بکـ لینکـا برای هر سایت متفاوت است. هزینه هر سایت در صفحه اصلی همین وب سایت مشخص و دسته بندی شده که میتوانید هر کدام رو به انتخاب خودتون یا بصورت پکیجی سفارش چندین سایت انجام دهید.

تعرفه هر سایت براساس میزان کیفیت و رتبه سایت ارزیابی شده و در صفحه اصلی بکـ لینکـا با هر عنوان سایت مشخص کردیم.نمونه تبلیغات متنی درج شده در سایت ها از بخش بالا قابل نمایش میباشد.
تبلیغات متنی به صورت لینک ( Follow ) درج خواهد شد که برای گـوگـل بسیار اهمیت دارد و این لینک را دنبال میکند.

 

https://rozup.ir/view/3110771/Repr%20-%20Backlinka-ir.jpg

 

سفارش و خرید تبلیغات متنی در وب سایت های بکـ لینکـا چگونه است؟

وب سایت بکـ لینکـا با داشتن 70 سایت با کیفیت و پربازدید و در تمامی موضوعات سایت موجود دارد و جهت درج تبلیغات متنی یـا بک لینک جایگاهی مناسب برای نمایش آگهی شماست . لیست سایت ها را شما دوستان مشخص و انتخاب خواهید کرد و در کمتـرین زمان سفارش شما فعال خواهد شد.

جهت ارتباط و خرید تبلیغات متنی با آیدی تلگرام @ads_backlink در تماس باشید.

 

https://rozup.ir/view/2969575/Ads%20Matni%20Seffaresh%20-%20Backlinka-IR.jpg

سفارش بک لینکPBN و لینکسازی پی بی ان

https://rozup.ir/view/3131273/Sefaresh%20-%20Backlinka.gif

لـطفا نـظـرات خـودتـون راجـب ایـن مطـلب بفـرمـایید!

 تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا

دسته بندی شده در : بک لینک , آموزش سئو و بهینه سازی ,