صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو digiato.com

خصوصیات رپورتاژ سایت دیجیاتو digiato.com

استفاده از رپورتاژ آگهی ها با هدف شناخته شدن بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و به منظور جذب مخاطب بیشتر برای کسب و کارهای توسعه یافته امری متداول است. در میان سایت های داخلی یکی از  بسترهای مناسب و معتبر برای درج رپورتاژ آگهی ها، سایت دیجیاتو می باشد. شالوده اصلی این ابر سایت بر پایه معرفی و بررسی محصولات و دستاوردها در حوزه تکنولوژِی و تازه های علمی است. در ادامه با بررسی این موضوع به سوالاتی که در ارتباط با رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتوdigiato.comمطرح می شود پاسخ خواهیم داد.


رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو digiato.com

با سپری شدن عصر تبلیغات صرف و بی اثر شدن این نوع تبلیغات در ذهن و سلیقه مخاطب، تمرکز بر روی ایجاد محتوای با ارزش و قابل تامل برای تاثیر گذاری مطلوب در ذهن مخاطب بیش از هر زمان دیگری در اولویت قرار دارد. رپورتاژ آگهی ها به عنوان نماد اصلی ساختارهای محتوایی هدایت شده نقش مهمی در تبلیغات مدرن ایفا می کنند. تاثیر یک محتوای مفید و با ارزش و دارای بار علمی در کنار انتشار آن در یک سایت معتبر و پر بازدید گامی مطمئن در راستای دیده شدن و جذب مخاطب خواهد بود. استانداردهای رعایت شده در سایت دیجیاتو، میزان بازدید روزانه و تعداد کاربران دارای عضویت، این سایت را به گزینه ای مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی در بین وب سایت ها نموده است. شما با درج رپورتاژ آگهی در دیجیاتو digiato.comقدم در مسیر تازه ای برای رشد کسب و کار خود خواهید گذاشت.

 

 

فواید خرید رپورتاژ آگهی در دیجیاتو digiato.comچیست؟

اصولا مهم ترین نتایج مورد انتظار پس از درج رپورتاژ آگهی در یک سایت پربازدید، بهبود رتبه بندی جستجو در پی دریافت بک لینک و اعتبار یافتن سایت دوم از بابت ارتباط با سایت ارجاع دهنده یا سایت اصلی است. بر همین اساس انتشار رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو digiato.com نتایج با ارزش زیر را برای سایت شما به دنبال خواهد داشت.

 سایت دیجیاتو در ردیف پر بازدیدترین سایتهای معتبر داخلی قرار دارد، پس شک نداشته باشید که رپورتاژ آگهی شما توسط کاربران زیادی دیده خواهد شد و این مساوی با دیده شدن خود شماست. یکی از خصوصیات مثبت سایت دیجیاتو درج مقالات علمی و به روز در راستای ارتقاء سطح دانش مخاطبان است. کاربران به محتوای مقالات و نوشته های سایت دیجیاتو اعتماد دارند و به آنها توجه می کنند، پس متن رپورتاژ آگهی شما در سایت دیجیاتو جدی گرفته خواهد شد. پیشتر گفتیم که اعتبار سایت مرجع به لحاظ سئو و ارزش دامنه که شامل قدرت و رتبه صفحه و قدرت و عمر دامنه می شود در ارتقاء رتبه سایت دریافت کننده بک لینک موثر خواهد بود. تاثیر لینکی که از داخل متن رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو به صفحه شما داده خواهد شد، رتبه بندی سایت شما را در موتورهای جستجو جابجا خواهد کرد. با درج رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو digiato.comجایگاه صفحه شما در نتایج جستجو به کلی تغییر خواهد کرد.

 

بیوگرافی و نقاط قوت سایت دیجیاتو

سایت دیجیاتو در اردیبهشت ماه سال 1393 با محوریت اطلاع رسانی در حوزه تکنولوژی گجت ها و فناوری های مرتبط فعالیت خود را آغاز نمود. در طول این شش سال مجموعه بزرگ دیجیاتو با بها دادن به انتشار مقالات علمی و مطالب دارای ارزش محتوایی علاوه بر حفظ رسالت رسانه ای خود، در ارتقاء سطح دانش مخاطبان خود نیز بی وقفه کوشیده است. دیجیاتو اکنون به باور اعضای خود در نقطه مماس زندگی و فناوری حرکت میکند. تیم تحریریه قوی و فعال مجموعه دیجیاتو تابلویی با تونالیته تکنولوژی پیش چشم مخاطب خویش ترسیم می کند. برخی از نقاط قوت سایت دیجیاتو را می توان شامل شاخصه های زیر دانست.

انتشار مقالات فراوان در زمینه های گوناگون علاوه بر افزایش چگالی علمی سایت، دیجیاتو را به مرجعی برای جستجوی مطالب آموزنده برای کاربران خود تبدیل نموده است. انتشار اخبار به روز با لحن صمیمی برای مخاطب در افزایش محبوبیت خبرنامه ها در سایت دیجیاتو موثر است. به رغم تنوع فراوان در مطالب عرضه شده، دسته بندی موضوعی مطالب، دسترسی به صفحات مورد نظر را برای کاربران ساده تر نموده است. رسیدن به سطح بیش از هفت میلیون بازدید در ماه امری اتفاقی نیست. داشتن نگاه موشکافانه و تخصصی به موضوعاتی نظیر طراحی و ظاهر سایت، ارزش محتوایی مطالب، ایجاد امکانات مورد نیاز برای کاربران، ریسپانسیو و سازگار بودن سایت برای انواع دستگاهها بخشی از عوامل است که کاربران آنلاین را به سوی شما جذب می کند.درج بیش از پانصد هزار کامنت در بخش نظرات کاربران نشان از تعامل پویا و سازنده با کاربران دارد. اولویت قائل شدن برای مخاطب از سوی مجموعه دیجیاتو در رسیدن به چنین نرخ تعاملی تاثیر مستقیم دارد. طراحی اپلیکیشن کاربردی با امکانات متنوع از جنبه های مثبت برای سایت دیجیاتو است. این اپلیکیشن تا کنون بیش از صدهزار بار دانلود و نصب گردیده است که نشان از محبوبیت این اپلیکیشن در نزد کاربران دارد.

 انتشار رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو برای چه موضوع یا کسب و کار مناسب است؟

در نگاه نخست شاید این گونه به نظر برسد که با توجه به زمینه اصلی فعالیت سایت دیجیاتو، درج رپورتاژ آگهی در این سایت فقط برای سایتهایی با زمینه محتوایی مرتبط با حوزه فناوری می تواند مفید باشد. البته با خرید بک لینک از سایت معتبری مثل دیجیاتو زمانی که حوزه فعالیت سایت شما نیز مرتبط با سایت مرجع است برای موتورهای جستجو ارزش بسیار بزرگی دارد. اما به یاد داشته باشید که وقتی شما اقدام به درج رپورتاژآگهی در سایت دیجیاتو digiato.com می نمایید، فارغ از اینکه سایت شما بابت چه هدفی تاسیس شده و در چه زمینه ای فعالیت می کند، رپورتاژ آگهی تان در معرض دید بالغ بر هفت میلیون کاربر در ماه قرار خواهد گرفت. در واقع رپورتاژ آگهی شما در معرض دید طیف گسترده ای از بازدیدکنندگان سایت دیجیاتو قرار خواهد گرفت که شامل گروه های سنی مختلف، صاحبان مشاغل متنوع و به طور خلاصه اکثر افراد جامعه می شود. پس اطمینان داشته باشید که خدمات و زمینه فعالیت سایت شما پیرامون هر موضوعی که باشد در ویترین بازدید تعداد زیادی از مخاطبان هدف خود قرار خواهد گرفت.

 

 

سایت دیجیاتو digiato.com از نظر سئو

سئو یا به قول خود گوگلی ها بهینه سازی تجربه جستجو، یکی از عوامل مهم در سنجش جایگاه هر سایت در زمینه کاری مد نظر برای کاربر جستجو کننده است. آن چه که سایت مرجعی مانند دیجیاتو را همواره برای موتورهای جستجو بهینه می نماید شامل آیتمهای تخصصی مختلفی است. از داشتن هاست پرقدرت و طراحی منطقی در ظاهر سایت گرفته تا ارزش محتوایی مطالب انتشار داده شده و تعداد چشمگیر بازدید کنندگان، همه از عواملی هستند که در کیفیت سئو سایت دیجیاتو نقش دارند.

 

ویژگی های سفارش رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو digiato.com

انتشار یک رپورتاژ آگهی با متن یونیک و محتوای جذاب در یک سایت معتبر و پربازدید که به سایت شما بکلینک بدهد، تقریبا تمامی آن چیزی است که از بابت انتشار یک رپورتاژ به دنبال آن هستیم. سفارش رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو digiato.com شما را به هدفی که از سفارش رپورتاژ دارید خواهد رساند.

 

 https://rozup.ir/view/3169337/Digiato-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

آنالیز سئوی سایت دیجیاتو www.digiato.com

دیجیاتو سایت خبری در زمینه فناوری و بررسی فعالیت دارد. این سایت در زمینه بررسی در حوزه دیجیتال اعم از رایانه، گوشی، خودرو تا شبکه اجتماعی  مورد بررسی و محتوا در این زمینه درج میکند. این سایت از سال 1393 شروع کرده و در رتبه ی زیر 120 ایران و زیر 2100 جهانی با تعداد لینک 4000 تا جای دارد.

 

www.digiato.com

 

پیج اتوریتی 54
دامین اتوریتی 45
عمر دامنه 6 سال
ضریب اعتماد 7/61
بک لینک الکسا 
4,000
رتبه الکسا  زیر 120 ایران 
ایندکس گوگل 99,200
اسپم اسکور 2%
هزینه سفارش رپورتاژ آگهی در دیجیاتو www.digiato.com

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 امکان درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ در digiato.com
هزینه رپورتاژ آگهی 2/100/000 تومان


مشاوره رایگان جهت سفارش آگهی در دیجیاتو.کام

https://rozup.ir/view/3152200/Whatsapp-Backlinka-IR.jpghttps://rozup.ir/view/3152199/Telegram%20-Backlinka-IR.jpg

 

 تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️