صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی در سایت مهر mehrnews.com

 اگر خرید رپورتاژ آگهی در شرایط مطلوب انجام شود، می تواند به رشد سایت ‌ها کمک کند. البته باید سایت هایی که قصد دارید از آن بعنوان درج رپورتاژ استفاده کنید را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. یکی از ویژگی هایی که سایت ها باید برای خرید رپورتاژ آگهی داشته باشند، محبوبیت است. در واقع باید به صورت روزانه تعداد زیادی آی پی به سمت سایت سرازیر شود تا از دید گوگل نیز این محبوبیت تأیید شود. با توجه به موضوع رپورتاژ آگهی تان می توانید از انواع سایت ها استفاده کنید، در مقابل، هستند سایت هایی که می توانند برای انواع رپورتاژ آگهی میزبان خوبی باشند. در این مقاله می خواهیم در خصوص سایت خبرگزاری مهر صحبت کنیم.

همانطور که می دانید این سایت یکی از خبرگزاری های معروف ایران است که هر روزه اطلاعات و اخبار بسیاری، در زمینه های مختلف را منتشر می کند. از این رو و با توجه به محبوبیت این سایت، گزینه بسیار مناسبی برای درج آگهی می باشد و به این دلیل که اخبار مختلف و در حوزه های متعدد را پشتیبانی و منتشر می کند، دست مدیران سایت ها با اکثر موضوعات را باز می گذارد تا از سایت خبرگزاری مهر برای درج رپورتاژ آگهی استفاده کنند.بیوگرافی و عمر سایت مهر نیوز

سایت مهر نیوز یا همان خبرگزاری مهر به سازمان تبلیغات اسلامی ایران مرتبط بوده و یکی از عضوهای سازمان اوآنا است که این سازمان شامل خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه می باشد. این خبرگزاری فعالیت خود را به صورت آزمایشی در سال 1381 و در ماه اسفند آغاز کرده است. از همان ابتدا خبرهای این سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی درج می شده و تقریباً می توان گفت که بعد از حدود 5 الی 6 ماه به صورت رسمی آغاز به فعالیت کرد. گفتنی است که مدیر عاملیِ این خبرگزاری در زمان تأسیس بر عهده پرویز اسماعیلی بوده است که در حال حاضر این مسئـولیت بر عهده محمد شجاعیان زنجانی می باشد. در نظر داشته باشید که خبرگزاری مهر در حال حاضر به چندین زبان دنیا مانند عربی، کردی، ترکی و اردو مشغول به فعالیت است، این در حالی است که بسیاری از رسانه های خارجی برای همکاری با این خبرگزاری اعلام آمادگی کرده اند. 

فواید خرید رپورتاژ آگهی در خبرگزاری مهر چیست؟

از اهداف خرید رپورتاژ آگهی دیده شدن است. سایتی مانند خبرگزاری مهر با آن همه ارتباطات گسترده با خبرگزاری ها و سایت های بزرگ خارجی، می تواند گام موثری را برای سایت هایی بردارد که خواهان کسب اعتبار و دیده شدن هستند. این خبر خوبی است که در حال حاضر خبرگزاری مهر در اکثر موضوعات روز دنیا ورود کرده است؛ در واقع این موضوع به اکثر مدیران سایت ها با موضوعات مختلف این امکان را می دهد که بدون کوچک ترین تردیدی این خبرگزاری را برای خرید رپورتاژ آگهی انتخاب کنند.

توصیه می کنیم که برای کسب اعتبار، اقدام به تهیه یک گزارش چند صفحه ای کنید. کافی است که کسب و کار و هدف خود را در این گزارش به خوبی و به طور شفاف بیان کنید و با توجه به اینکه رپورتاژهای آگهی به صورت همیشگی در سایت ها ماندگار خواهند شد، این شانس برای‌تان وجود دارد که در هر زمان مورد توجه رسانه های مختلف قرار بگیرید.
خبرگزاری مهر از نظر سئـو و رتبه چگونه است؟

 همه مدیران سایت می دانند که سایت هایی که قصد دارند از آن خرید رپورتاژ انجام دهند، باید از لحاظ سئو و رتبه در وضعیت مناسبی قرار داشته باشند. این موضوع برای خبرگزاری مهر نیز صدق می کند و طبق آمار و عدد و ارقام می توان گفت که این خبرگزاری در حال حاضر در بین 50 سایت برتر ایران قرار داشته که موضوع بسیار با اهمیتی است. گفتنی است که رتبه سایت مهر نیوز در میان کل سایت های دنیا زیر 1000 می باشد.

از دیگر ویژگی های خبرگزاری مهر این است که در بسیاری از کلمات در حوزه های مختلف مانند فرهنگ، هنر، دین و اندیشه، سلامت، ورزش و حتی سیاست در رتبه های اول گوگل قرار دارد و با توجه به رسپانسیو بودن سایت، کاملاً از دیدگاه گوگل مورد تأیید است. از این رو می توان اذعان داشت که کاملاً مناسب برای خرید رپورتاژ آگهی می باشد.


 


اهمیت رپورتاژ آگهی در افزایش رتـبه سایت در خبرگزاری مهر

همانطور که گفتیم هم صفحه اصلی سایت خبرگزاری مهر و هم صفحات دیگر این سایت از رتبه های بسیار خوبی برخوردار هستند و می توانند یک محرک بسیار عالی برای سایت های تازه تأسیس باشند. پیشنهاد می کنیم که اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی در زمینه های مختلف دارید، حتماً سایت خبرگزاری مهر را زیر نظر داشته باشید. تعداد زیاد بازدید کننده در روز، یکی از نشانه هایی است که می تواند تأثیر مثبتی را بر روی افزایش اعتبار و یا رتبه سایت ها داشته باشد. به راحتی می توانید کسب و کار یا برند خود را در سایت مهر نیوز تبلیغ کنید تا خیلی زود افزایش رتبه سایت‌تان را شاهد باشید. قطعاً هر گونه افزایش رتبه در سایت‌تان می تواند بر اعتبار بیشتر کسب و کارتان اضافه کند که در این صورت پیشرفت قابل توجه ای را در مدت زمان کم مشاهده خواهید کرد.
سخن آخر

به طور حتم و با توجه به اینکه سایت های خبری از جمله سایت خبرگزاری مهر دارای بازدیدکنندگان زیادی می باشد و بر تعداد این بازدیدکنندگان، به صورت روزانه افزوده می شود، محل مناسبی برای کسب اعتبار می باشد. سایت خبرگزاری مهر به دلیل مورد اعتماد بودن از دید گوگل نیز قابل توجه خواهد بود. کمتر سایت خبری را می توان پیدا کرد که رتبه های خوبی را در صفحات گوگل داشته باشد و این یعنی خرید رپورتاژ آگهی از مهر نیوز محرک بسیاری خوبی برای انواع سایت ها خواهد بود.

لازم به ذکر است که به هیچ عنوان فکرتان را مشغول هزینه های گاهاً زیادی که برای خرید رپورتاژ آگهی از این گونه سایت ها خواهید کرد، نکنید، چرا که در مدت زمان بسیار کوتاهی چند برابر آن به شما برخواهد گذشت، لذا توصیه می کنیم که اگر قصد ثبت رپورتاژ آگهی در سایت خبرگزاری مهر را دارید، بدون درنگ این کار را انجام دهید.https://rozup.ir/view/3186498/Mehr%20News%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

آنالیز سئوی سایت مهر www.mehrnews.com

خبرگزاری مهر با سابقه 18 سال در حوزه ی خبری فعالیت دارد.این سایت از جدیدترین اخبار ایران و جهان انتشار میکند و رتبه و ترافیک این سایت زیر 50 در الکسا هست. اتوریتی این سایت بسیار بالاست و اعتماد جهت درج بک لینک و رپورتاژ آگهی از نظر ما بسیار جایگاه مناسبی برای انتشار است. بعضی از آنالیز های این سایت از کادر زیر مشخص شده است.

 

www.mehrnews.com

 

پیج اتوریتی 68
دامین اتوریتی 79
عمر دامنه 18 سال
ضریب اعتماد 8/68
بکلینک الکسا 
18,000
رتبه الکسا  زیر 50 ایران 
ایندکس گوگل 3,740,000
اسپم اسکور 5%
هزینه درج رپورتاژ آگهی در مهر www.mehrnews.com

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 امکان درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ در mehrnews.com
هزینه رپورتاژ آگهی 1/200/000 تومان


مشاوره جهت سفارش آگهی در مهرنیوز.کام

https://rozup.ir/view/3152200/Whatsapp-Backlinka-IR.jpghttps://rozup.ir/view/3152199/Telegram%20-Backlinka-IR.jpg

 

 تهیه شده از وبـ سایت بکـ.لینکا✔️