صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی میهن بلاکچین mihanblockchain.com

انتشار رپـورتاژ آگهی در سایت میهن بلاکچین

اگر در حیطه رمز ارزها و ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنید و به دنبال سایت‌های مرتبطی هستید تا بتوانید از درج رپورتاژ در آن سود ببرید، مقاله‌ی امروز را دنبال کنید. امروزه ارزهای رمزنگاری شده، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و اگر به لیست این‌گونه رمز ارزها نگاهی بیندازید، خواهید دید که تعداد آنها آنقدر زیاد است که می‌توان با در نظر گرفتن یک شرایط مناسب بر روی سرمایه‌گذاری هر کدام حساب ویژه‌ای باز کرد. البته این فقط یک بخش ماجراست و بخش مهم‌تر به اطلاعاتی مربوط می‌شود که کمتر کسی از این رمز ارزها در اختیار دارد.

برای اطلاع یافتن از ارزهای رمزنگاری شده باید به مراجع معتبر مراجعه کرد ولی متأسفانه در بین سایت‌های ایرانی، کمتر سایت تخصصی وجود دارد که اقدام به بررسی ریزبینانه‌ی رمز ارزهای موجود کرده باشد. همانطور که می‌دانید باید بستر مناسبی برای آموزش، تحلیل و شناخت کامل ارزهای دیجیتال فراهم باشد تا بتوان قدم‌های درستی در این راه پر ریسک برداشت.

ما در این مقاله قصد داریم در خصوص یکی از سایت‌های تخصصی مربوط به رمز ارزها صحبت کنیم که مدتی است در این خصوص فعالیت می‌کند. هدف و روی صحبت مهم‌تر ما با کسانی است که می‌خواهند در این حوزه شروع به فعالیت و چه بسا اقدام به راه‌اندازی سایت کنند و طبیعتاً برای دیده شدن نیاز به استفاده از سایت‌های پربازدید در خصوص ارزهای رمزنگاری شده دارند.

 

بیوگرافی وعمر میهن بلاکچین

وب‌سایت میهنبلاکچین از جمله مراجع معتبر به زبان فارسی است که در حیطه‌ی تکنولوژی بلاکچین و کلیه‌ی رمز ارزهای موجود در دنیا فعالیت می‌کند. این سایت که دارای یک تیم تخصصی است استارت فعالیت خود را در سال 1395 زده است و در خصوص سیستم‌های توزیع شده و غیرمتمرکز شروع به فعالیت کرده است. همانطور که می‌دانید با روی کار آمدن انواع ارزهای دیجیتال، بسیاری از افراد بدون کمترین شناختی نسبت به جوانب این حوزه، وارد آن شده‌اند که طبیعتاً اکثر این افراد با شکست مواجه خواهند شد چرا که حتی از ابتدائی‌ترین دانش مربوط به این‌گونه ارزها برخوردار نیستند.

به همین دلیل تیم تخصصی میهنبلاکچین به قصد افزایش دانش افراد در این حوزه پا به این عرصه گذاشته است. همچنین از دیگر هدف‌های این تیم راه‌اندازی یک بستر مناسب برای ارائه مشاوره به افرادی است که قصد دارند در حوزه ارزهای دیجیتال اقدام به راه‌اندازی استارت آپ کنند.البته ناگفته نماند که با توجه به شرایط مناسب سایت میهنبلاکچین افرادی که دارای سایت در این حوزه هستند می‌توانند از خدمات رپورتاژ این تیم نیز بهره ببرند که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

 

 

درج ریپورتاژ دائمی در سایت میهن بلاکچین برای چه سایتهای مفید است؟

همانطور که اشاره شد، حوزه ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است و افراد در هر یک از زیرشاخه‌های این حوزه می‌توانند فعالیت کنند. احتمالاً شما هم که در حال مطالعه این مقاله هستید، به یک طریقی به این حوزه مربوط می‌شوید و شاید هم به دنبال یک سایت مناسب برای درج رپورتاژ باشید.

گفتنی است که مدیران وب‌سایت‌های زیادی می‌توانند از درج رپورتاژ در سایت میهنبلاکچین بهره ببرند که ما در ادامه به صورت لیست وار به آنها اشاره خواهیم کرد:

•    افرادی که دارای سایت‌های صرافی هستند. همانطور که می‌دانید این‌گونه سایت‌ها هر چه شناخته شده‌تر باشند شانس بیشتری برای کسب اعتماد مردم خواهند داشت.
•    افرادی که دارای سایت‌های خبری ارزهای دیجیتال هستند. طبیعتاً به صورت روزانه خبرهای دست اول مربوط به کلیه‌ی رمز ارزها منتشر می‌شود که باید در اسرع وقت به سمع و نظر مخاطبان برسد.
•    افرادی که به تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارزهای دیجیتال می‌پردازند. مطمئناً می‌دانید که شرط اول و آخر برای به سود رسیدن از رمز ارزها کسب دانش در این خصوص است.
•    افرادی که دارای سایت‌های کسب درآمد ارزهای دیجیتال هستند.

به صورت کلی در هر حیطه‌ای ازرمزارزها فعالیت می‌کنید و دارای یک سایت یا اپلیکیشن نیز هستید، می‌توانید از خدمات درج بک لینک دائمی و رپورتاژ آگهی در سایت میهن بلاکچین استفاده کنید.

 

 

ویژگی های درج آگهی رپورتاژ در میهن بلاکچین

باید در انتخاب یک سایت به جهت ثبت رپورتاژ مواردی را بررسی کرد. اولین موردی که شاید از اهمیت بیشتری برخوردار باشد، رتبه سایت است. در حال حاضر برای سایت میهن بلاکچین رتبه بسیار مناسب 488 در نظر گرفته شده است. این رتبه در بین سایت‌های ایرانی به این وب‌سایت داده شده است که نشان می‌دهد که توجهات بسیاری به سمت و سوی این سایت خبری و تحلیلی رمز ارزهاست. همچنین رتبه 21 هزار سایت میهن بلاکچین در بین کلیه‌ی سایت‌های دنیا اتفاق مثبتی است که برای مدیران این تیم رخ داده است. به طور کلی هر چه رتبه یک سایت بیشتر باشد، نشان می‌دهد که سایت مورد نظر بازدیدکنندگان زیادی دارد که این موضوع برای افرادی که قصد درج رپورتاژ در این‌گونه سایت‌ها را دارند از اهمیت زیادی برخوردار است.

از دیگر ویژگی‌های درج آگهی رپورتاژ در سایت میهن بلاکچین این است که رپورژتان حداقل 1 روز در ابتدای مطالب سایت باقی می‌ماند که این امر می‌تواند به سرازیر شدن بازدیدکنندگان جدید به سایت‌تان منجر شود که در نتیجه می‌توانید شاهد افزایش رتبه سایت‌تان باشید.

 

 

افزایش رتبه سایت با انتشار رپورتاژ در میهن بلاکچین

مدیران سایت‌ها از جمله اهدافی که در پی انتشار رپورتاژ به‌ دنبال آن هستند، ارتقا کلی رتبه‌ی سایت است که این مهم با درج رپورتاژ در سایت‌های هم‌موضوع به وقوع خواهد پیوست. در واقع چنانچه در حوزه ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت بوده و خواهان افزایش رتبه یک لینک یا به طور کلی دامنه‌ی سایت‌تان هستید، فقط کافی است که در سایت‌هایی که کاملاً مرتبط با موضوع سایت‌تان است، به درج رپورتاژ بپردازید. میهن بلاکچین با توجه به اینکه ارزش زیادی در بین الگوریتم‌های گوگل دارد به خوبی می‌تواند در این امر به سایت‌های مختلف، مخصوصاً سایت‌های تازه تأسیس کمک کند.

البته در نظر داشته باشید که برای افزایش رتبه باید متن رپورتاژتان از کیفیت خوبی برخوردار باشد. ضمن اینکه توصیه می‌کنیم در متن رپورتاژ از تصاویر مناسب نیز استفاده کنید تا شانس دیده شدن‌تان بیشتر شود. هر چند با توجه به بازدیدکنندگان بی‌شمار سایت میهن بلاکچین به خودی خود تعداد کلیک‌ها بر روی لینک‌های رپورتاژتان بالا خواهد بود که این موضوع می‌تواند در افزایش رتبه سایت‌تان در دراز مدت کمک شایانی به سایت‌تان کند.

 

 

خرید رپورتاژ دائمی میهن بلاکچین از بک لینکا

با توجه به مطالب گفته شده در این مقاله، چنانچه نیاز به درج رپورتاژ در سایت میهنبلاکچین داشتید، می‌توانید با استفاده از سایت بک لینکا اقدام به این کار کنید. دقت کنید که استفاده از بک لینکا برای درج رپورتاژ در سایت میهنبلاکچین از دو ویژگی بسیار مهم برخوردار خواهد بود. ابتدا اینکه این شانس را خواهید داشت که در نوبت‌های جلوتر رپورتاژتان در سایت درج شود و دوم اینکه امکان پرداخت هزینه کمتر رپورتاژ برایتان فراهم خواهد شد. در هر حال برای درج رپورتاژ می‌توانید با مدیر مسئول وب‌سایت بک لینکا در تماس باشید.

 https://rozup.ir/view/3307135/Mihan%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

آنالیز سئو سایت میهن بلاکچین www.mihanblockchain.com

www.mihanblockchain.com  
پیج اتوریتی 38
دامین اتوریتی 20
عمر دامنه 5
ضریب اعتماد 4/98
بکلینک الکسا  70
رتبه الکسا  زیر 500 ایران
ایندکس گوگل  28,800
اسپم اسکور  1%

 


هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در میهن بلاک چین

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ میهن بلاکچین
هزینه رپورتاژ آگهی 2/200/000 تومان

 ارتباط جهت سفارش آگهی رپورتاژ در میهن بلاکچین.کام

https://rozup.ir/view/3188314/whatsapp_100X100.pnghttps://rozup.ir/view/3188313/telegram_100X100.png

  تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️