صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

سنگ کف کابین آسانسور

سنگ کف کابین آسانسور

سنگ کف کابین آسانسور

آسانسور یکی از ملزومات آپارتمان‌هاست که می‌تواند بخش مهمی از دکوراسیون داخلی یک ساختمان را در بر بگیرد. همانطور که می‌دانید آسانسورها از بخش‌های مختلفی تهیه می‌شوند که یکی از مهمترین آنها که در زیبایی کابین آسانسور و همچنین دکور داخلی ساختمان نقش خواهد داشت، کفپوش یا سنگ کف کابین هستند. اگر در حال حاضر نیازمند این قطعه از قطعات آسانسور هستید، شاید بهتر باشد که مقاله‌ی امروز ما را به دقت مطالعه کنید.

https://rozup.ir/view/3489987/09102142033%20--katibe-slab-stone.blog.ir.JPG.jpg

سنگ کف کابین آسانسور

امروزه ساختمان سازی به شدت افزایش یافته است و اکثراً نیز در قالب آپارتمان انجام می‌شود. لذا پر واضح است که آپارتمان‌ها مخصوصاً سازه‌هایی که دارای طبقات بسیار زیاد هستند، نیاز مبرم به آسانسور دارند. به همین منظور در نظر گرفتن یک آسانسور مناسب که دارای یک سنگ کف کابین جذاب است، از الزاماتی است که باید جدی گرفته شود. همانطور که می‌دانید اولین بخش هر ساختمان که میزبانِ صاحب‌خانه یا مهمانان است، آسانسور خواهد بود، لذا باید در انتخاب یک آسانسور با سنگ کف کابین مناسب دقت زیادی کرد.

https://rozup.ir/view/3489986/Katibe%20-%20Maghdomi%2009102142033%20(5).JPG.jpg

انواع سنگ کف کابین آسانسور

اولین موردی که برای سنگ کف آسانسور اهمیت دارد، کیفیت آن است چرا که بیشترین رفت و آمد در ساختمان‌ها مربوط به این بخش خواهد بود. با این حال از معمول‌ترین انواع سنگ کف کابین آسانسور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

·       سنگ کف کابین آسانسور گرانیت

اگر به دنبال بادوام‌ترین نوع سنگ کف کابین هستید، می‌توانید این گزینه را انتخاب نمایید. از مزیت‌های بکارگیری از این نوع سنگ می‌توان به شستشوی آسان و مقاومت بالای آن اشاره کرد. سنگ های گرانیت معادن زیادی دارد و از نقاط کشور وارد میشود.

انواع سنگ کابین آسانسور میتوان به نام های زیر اشاره کرد:

گرانیت مشکی نطنز

گرانیت مشکی پیرانشهر

گرانیت سبز

گرانیت هلویی چین و مراغه

گرانیت نهبندان گل پنبه ای

گرانیت فیروزه ای

گرانیت تان براون

گرانیت گلکسی هند

گرانیت آبی نروژ

و ... اشاره کرد.

 https://rozup.ir/view/3489989/Katibe%20Stone%2009102142033-%20(16).jpg

·       سنگ کف کابین آسانسور مرمریت

از محبوب‌ترین سنگ کف کابین آسانسور مربوط به نوع مرمریت است که از جمله ویژگی‌های آن زیبا بودن آن است. ضمن اینکه از این نوع سنگ به راحتی می‌توان در ساختمان‌های با تردد متوسط نیز استفاده کرد. شستشوی این کفپوش نیز به سادگی سنگ گرانیت است.

انواع سنگ مرمریت:

مرمریت امپرادور پرشین

مرمریت امپرادور دارک

مرمریت امپرادور نسکافه ای

امپرادور لایت

امپرادور دارک

گلدن بلک

مشکی نجف آباد

لاشتر

تری دی بلک

دهبید کرم و اسپایدر

مهکام

مارشال

گلدن رز

انواع چینی ازنا و الیگودرز

پاتریس

گوهره کرم

و ... اشاره کرد.

 https://rozup.ir/view/3489990/Katibe%20-%20Maghdomi%2009102142033%20(2).JPG.jpg

کاربرد سنگ کف آسانسور

هر کدام از سنگ‌های اشاره شده که بعنوان سنگ کف کابین آسانسور مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانند در هر جای دیگر ساختمان بکارگیری شوند. در واقع به طور کلی هر کدام از سنگ‌های کف کابین معرفی شده می‌توانند در فضاهایی مانند راه پله، دیوار و مواردی از این دست استفاده شود و با توجه به اینکه هر کدام در طرح و نقش‌های گوناگون در بازار فروش هستند، مشکلی از بابت انتخاب نوع دلخواه وجود ندارد.


ویژگی های سنگ کف آسانسور

با توجه به اینکه فضای داخلی آسانسورها زیبایی‌های خاص خودش را دارد، بنابراین می‌توان گفت که سنگ‌های استفاده شده در آن بعنوان سنگ کف کابین باید دارای طرح و رنگ‌های مناسب باشد. به طور کلی انواع سنگ‌های کف آسانسور با مدل و طرح‌های متفاوت در بازار وجود دارد که بنا به سلیقه و البته در نظر گرفتن دکوراسیون کلی محیط ساختمان، انتخاب و خریداری می‌شوند. لذا اولین ویژگی سنگ کف آسانسور را می‌توان به دارا بودن طرح و نقش‌های مختلف اختصاص داد.

همچنین این‌گونه سنگ‌ها از مقاومت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند. به هر حال استفاده از هر گونه سنگ در آسانسور بعنوان سنگ کف کابین مستلزم مقاومت آنچنانی است تا بتواند رفت و آمدهای افراد در طول سالیان مختلف را تحمل کند. ضمنا حتماً می‌دانید که تعویض سنگ کف آسانسور کار چندان ساده‌ای نیست، پس بهتر است که در ابتدا سنگ باکیفیتی برای این منظور استفاده شود. ناگفته نماند که سنگ‌های کف آسانسور از لحاظ ترک برداشتن و شکستن نیز مقاوم هستند.

https://rozup.ir/view/3489988/Katibe%20-%20Maghdomi%2009102142033%20(4).JPG.jpg


قیمت سنگ کف کابین آسانسور

برای قیمت‌گذاری انواع سنگ کف کابین آسانسور باید موارد متعددی را در نظر گرفت که در ادامه به مهمترین آنها خواهیم پرداخت:

  • نوع سنگ دارای اهمیت است. گرانیت، مرمریت یا چینی بودن سنگ در قیمت‌گذاری این محصول نقش اساسی دارد.
  • طرح و رنگ‌ها نیز می‌توانند تعیین کننده قیمت سنگ کف کابین آسانسور باشند. در واقع هر چه سنگ استفاده شده از طرح‌های جذاب‌تری برخوردار باشد، دارای قیمت‌های بالاتری نیز خواهد بود.
  • کیفیت سنگ‌های کف کابین آسانسور نیز از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت این محصول خواهد بود. بنابراین هر چه کیفیت سنگ و مقاومت آن در برابر ضربه و عوامل محیطی بیشتر باشد، با قیمت‌های بالاتری در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.
  • شرکت تولید کننده سنگ کف کابین آسانسور نیز در راستای قیمت‌گذاری سنگ تأثیر مستقیم دارد. به طور کلی شرکت‌های ممکن است با روش‌های حرفه‌ای‌تری نسبت به تولید سنگ اقدام کرده باشند که این موضوع در افزایش قیمت سنگ کف کابین آسانسور نقش خواهد داشت.
  • از دیگر موارد تعیین قیمت سنگ کف کابین آسانسور می‌توان به اندازه یا سایز آن برای محیط دلخواه اشاره کرد.

https://rozup.ir/view/3489993/Katibe%20Stone%2009102142033-%20(10).jpg

خرید سنگ کف کابین آسانسور از سنگبری کتیبه اسلب

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله، چنانچه نیاز به سنگ کف کابین آسانسور داشتید، به راحتی می‌توانید با استفاده از خدمات سایت سنگبری کتیبه اسلب بهترین نوع این محصول را در اختیار داشته باشید. در واقع در صورت لزوم کافی است که با استفاده از راه‌های ارتباطی قرار داده شده که با شماره 09102142033 و با مشاوران تخصصی سایت سنگبری کتیبه اسلب در تماس باشید تا هر گونه سوال و ابهام در خصوص نحوه خرید این محصول در سریع‌ترین زمام ممکن برطرف شود.

ارتباط تلفنی 09102142033

https://rozup.ir/view/3152200/Whatsapp-Backlinka-IR.jpg

اینستاگرام www.instagram.com/katibe_slab_stone

دسته بندی شده در : تولید محتوا ,