صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

کامنت مارکتینگ چیست و چه تاثیری در رتبه سایت دارد

 کامنت مارکتینگ که به بازاریابی دیدگاه یا بازاریابی کامنت هم مشهور است یکی از روش هایی است که خیلی از افراد و سایت های دنیا برای بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل، دریافت و افزایش بازدید کننده و همچنین افزایش فروش محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می دهند.

حدود 99 درصد سایت هایی که در اینترنت فعالیت می کنند یک بخش را به ارسال دیدگاه یا همان ارسال کامنت اختصاص داده اند اما معدود سایت هایی را می توانید پیدا کنید که با یک استراتژی و هدف خاص این بخش را راه اندازی کنند و شاید همین هم دلیلی باشد که در همین 99 درصد هم، سایت هایی باشند که در حدود 30 الی 40 درصد مخاطبین را به سمت خودشان جذب کرده و ارسال کامنت انجام می دهند.

2 روش تشویق کردن کاربر برای افزایش کامنت مارکتینگ

ارسال کامنت یا همان کامنت مارکتینگ اگر با تشویق کاربر همراه باشد می تواند بیشترین تأثیر را در جذب مخاطب در بر داشته باشد و این مورد هم به سود کاربر است و هم به سود سایت شما. چرا که کاربر برای دریافت بک لینک و یا حل مشکلاتش اقدام به ارسال کامنت می کند و هر چه کاربر بیشتر در سایت ماندگار شود بانس ریت یا همان نرخ فرار کاربر کمتر می شود و این مورد در دراز مدت به سود سایت خواهد بود و برای این کار می توانید از دو روش زیر استفاده کنید.

در کنار ارسال دیدگاه از این متن استفاده کنید:

1-    دیدگاه خودتان را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در کمترین و سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند

و یا اینکه

2-    بعد از ارسال دیدگاه توسط کاربر، پاسخ هایی که به کامنت وی داده می شود را از طریق ایمیل یا پیامک به وی اطلاع رسانی کنید

اما موضوع اصلی ما ارسال دیدگاه توسط کاربران نیست. موضوع اصلی، تأثیراتی که کامنت مارکتینگ، آن هم بر اساس کلمات کلیدی است که می توانید از دیگر سایت ها دریافت کنید و به طبع این مورد تأثیر بسیار زیادی بر سئو سایت می گذارد و در این مقاله به این تأثیرات اشاره خواهیم کرد.

https://rozup.ir/view/2987987/Cament%20-Backlinka-IR%20(2).jpg


تأثیر اول: معرفی هر چه بهتر برند و نام تجاری با استفاده از کامنت مارکتینگ

به طور حتم ارسال دیدگاه یا همان کامنت مارکتینگ آن هم در سایت هایی که ارتباطی مستقیم با حوزه فعالیت شما در اینترنت دارند می تواند برند و نام تجاری شما را به کاربران و مدیران سایت ها معرفی کند و با قرار دادن کامنت های مناسب و تخصصی مطمئناً هر چه بهتر و بیشتر می توانید هم توجه کاربران را به سمت خودتان جلب کنید و هم برند اینترنتی تان را به دیگران معرفی کنید و به مرور زمان کاربرها با کسب و کار، محصولات و خدمات سایت تان آشنا خواهند شد.

تأثیر دوم: افزایش ترافیک و بازدید کننده سایت

یکی از مواردی که خیلی از کسب و کارهایی که در حوزه اینترنت فعالیت می کنند برای جذب بازدید کننده و ترافیک سایت انجام می دهند، استفاده از کامنت مارکتینگاست. می توانید به سایت هایی که در حوزه فعالیت شما قرار دارند ورود کنید و به سوالات و ابهامات کاربران به صورت کاملاً تخصصی پاسخ دهید و برای اینکه کاربر را به سمت سایت تان هدایت کنید می توانید لینک صفحه مورد نظر سایت تان را برای وی قرار دهید.

با این عمل شما هم کاربر را به عنوان یک بازدید کننده به سمت سایت هدایت خواهید کرد و هم این امکان وجود دارد که بعدها به عنوان یک مشتری دائم و وفادار کسب و کارتان تبدیل شود و این یکی از ابزارهایی است که خیلی از کسب و کارهای آنلاین از آن استفاده می کنند و ترافیک بسیار خوبی را هم به دست می آورند، البته به شرط آنکه نظرات شما آنقدر تخصصی و ارزشمند باشد که کاربر مجاب شود به سایت تان مراجعه کند و این از قدرت های کامنت مارکتینگبه شمار می رود.

تأثیر سوم: سئو سایت با دریافت کامنت مارکتینگ بهبود می باید

خیلی از سایت ها لینک های مربوط به بخش نظرات را به صورت نوفالو (no follow) فعال می کنند و این می تواند ارزش و تأثیر بک لینک دریافتی بر سئو سایت را کاهش دهد اما باز هم طبق الگوریتم های آپدیت شده گوگل همین لینک های نوفالو هم بی تأثیر در سئو سایت نیستند. البته خیلی از سایت ها هم هستند که از لینک های فالو در بخش نظرات و کامنت های خودشان استفاده می کنند و این می تواند ارزش کامنت مارکتینگ دریافتی شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

تأثیر چهارم: برای دریافت کامنت مارکتینگ حتماً لینک را درون محتوای کامنت قرار دهید

یکی از اشتباهاتی که کاربران به هنگام دریافت کامنت مارکتینگ انجام می دهند این است که لینک سایت خودشان را در انتهای متن دیدگاه قرار می دهند. این مورد از نظر مدیر سایت فقط به عنوان دریافت لینک به حساب می آید و مدیر سایت هم به راحتی لینک مورد نظر را از درون محتوای کامنت حذف می کند و بعد از آن دیدگاه را تأیید می کند.

اما اگر لینک سایت خودتان را در درون محتوا آن هم به صورت کاملاً هوشمندانه و به گونه ای قرار دهید که هم قصد دریافت کامنت مارکتینگرا داشته باشید و هم به دیگر کاربران کمک کرده باشید، به طور حتم شانس تأیید شدنش توسط مدیر سایت هم بیشتر خواهد بود و این نوع کامنت مارکتینگمی تواند تأثیر خیلی زیادی روی افزایش بازدید و سئو سایت شما داشته باشد.

تأثیر پنجم: تغییر رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

یکی دیگر از مواردی که با دریافت کامنت مارکتینگمی توانید به دست بیاورید این است که به مرور زمان رتبه سایت تان با توجه به کلمات کلیدی و کامنت هایی که در دیگر سایت ها به دست آورده اید در نتایج جستجوی گوگل تغییر می کند و به جایگاهی که مد نظرتان هست نزدیک و نزدیک تر خواهید شد.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که تغییر رتبه به مرور زمان انجام می شود نه اینکه به یک باره یک تغییر بزرگ را مشاهده کنید و دلیل این مورد این است که رقبای شما هم به دریافت بک لینک توجه خیلی زیادی دارند به خصوص رقبایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند. پس در کنار کامنت مارکتینگاز دریافت دیگر بک لینک ها هم غافل نشوید.

تأثیر ششم: قدرت و ارزش دامنه یا همان دامین اتـوریتی افزایش پیدا می کند

دامین اتوریتی یا ارزش دامنه یک سایت یکی از فاکتورهای اصلی گوگل به شمار می رود که بر اساس آن سایت ها را رتبه بندی می کند و هر چه دامین اتوریتی بیشتر باشد به طبع بهترین رتبه ها هم در نتایج جستجوی گوگل را به دست خواهید آورد.

یکی از مواردی که می تواند در این مسیر به شما کمک کند دریافت بک لینک است و یکی از این بک لینک ها هماستفاده از کامنت مارکتینگاست. در حقیقت گوگل با توجه به لینک هایی که در دیگر سایت ها قرار داده اید به مرور زمان ارزش دامنه یا همان دامین اتوریتی سایت تان را بالا می برد.

تأثیر هفتم: افزایش فروش محصولات و خدمات

به طور حتم هر چه تعداد بک لینک های دریافتی به مانند همین کامنت مارکتینگبیشتر و بیشتر باشد باعث می شود تا مشتری های بیشتر و جدیدتری هم دریافت کنید. چرا که همین مشتری ها می توانند روی لینک های ثبت شده توسط شما کلیک کنند و اگر به محض ورود به سایت،شما آنها را قانع کنید قطعاً به مشتری های دائم و وفادار کسب و کارتان تبدیل خواهند شد و بهترین نتیجه ای که به دست می آورید، افزایش فروش محصولات و خدمات است.

 https://rozup.ir/view/2988903/google%20-%20Baner%20-%20Backlinka-IR.gif

 

ویژگی های سرویس ارسال کامنت

یکی از موارد دیگر در سئو بک لینک های کامنت است که در افزایش اعتبار دامنه تاثیر گذاری خوبی دارد. افزایش رتبه در موتور های جستجو از طریق بک لینک های کامنت که بصورت دستی ساخته میشوند. که این روش میتوانند بهبود کلمات در گوگل و ترافیک طبیعی را افزایش دهند.

 

لیست سایت های بک لینـک رایگان کامنت

روش های زیادی برای لینک سازی و درج بک لینک است که روشی دیگر دریافت بک لینک رایگان بصورت کامنت در سایت یا وبلاگ ها میباشد. این روش هم برای لینک سازی سایت تون اهمیت و از نظر سئو مناسب است.ما براتون لیستی از سایت های که از لحاظ ارزش دامنه قوی و معتبر هستند آماده کردیم که میتونید برای سایت تون کامنت ارسال کنید.

از طریق سایت های معتبر زیر میتوانید کامنت رایگان در سایت ها ارسال کنید

1- www.successfulblogging.com

موضوع وب سایت در زمینه ی وبلاگ نویسی

 

2- www.torrefsland.com

موضوع وب سایت در زمینه ی سئو و بهینه سازی

 

3- www.growmap.com

موضوع وب سایت در زمینه ی کسب و کار

 

4- www.expresswriters.com

موضوع وب سایت در زمینه ی نوشتن محتوا

 

5- www.sylvianenuccio.com

موضوع وب سایت در زمینه ی کسب و کار

 

6- www.getmywellness.com

موضوع وب سایت در زمینه ی عمومی

 

7-  www.5losttogether.com

موضوع وب سایت در زمینه ی گردشگری

 

8- www.migrationology.com

موضوع وب سایت در زمینه ی غذا و رستوران گردی

 یک نمونه ارسالی در سایت های بالا مشاهده نمایید. ( نمونه ارسالی کامنت )

در سایت های لیست شده میتوانید بصورت کاملا رایگان لینک صفحه یا لینک سایت اصلی خود را در بخش کامنت ارسال کنید.


خرید سرویس ارسال کامنت ( نظرات) در سایت و وبلاگ های ایرانی

بخشی دیگر در سئو بک لینک های کامنت جهت افزایش رتبه وب سایت کاربرد دارند که با خرید این سرویس ارسال کامنت در سایت ها ارزش و اعتبار دامین و سایت خود را بالا خواهیم برد. روشی که تاثیر گذار بوده و برای بهبود کلمات در رتبه سایت اهمیت دارد.

نمونه ارسالی کامنت در سایت و وبلاگ های ایرانی به چه شکل است؟

نمونه ارسالی کامنت به شکل زیر ارسال  خواهد شد در بلاگ های ایرانی اعم از: میهن بلاگ و پارسی بلاگ

https://rozup.ir/view/2989251/Demo%20Cament-Backlinka.jpg


هزینه سرویس ارسال کامنت ( نظرات) در سایت و بلاگ ها

هزینه ارسال کامنت به ازای هر 50 کامنت 60/000 تومان

هزینه ارسال کامنت به ازای هر 100 کامنت 110/000 تومان

سفارش از طریق ایمیل: Backlinka.ir@Gmail.com

 https://rozup.ir/view/3145688/telegram-s.png 

خلاصه محتوا:

کامنت مارکتینگ که به بازاریابی دیدگاه یا بازاریابی کامنت هم مشهور است یکی از روش هایی است که خیلی از افراد و سایت های دنیا برای بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل، دریافت و افزایش بازدید کننده و همچنین افزایش فروش محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می دهند.

 

لطفا نظرات خودتون راجب این مطلب بفرمایید!

 تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا
https://rozup.ir/view/2977778/Baner%20No%20Follow%201.gif