صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

6سالگی بک لینکا

6سالگی بک لینکا

با سلام خدمت دوستان عزیز به ویژه کاربران و همکاران محترم وب سایت

 

6سالگی بکـ لینکا

وب سایت بک لینکا از سال 1393 در زمینه ی فروش بک لینک فعالیت خود را آغاز کرد و طی این سال ها که آپدیت  و اضافه کردن کردن سایت ها به لیست هر چند وقت انجام میشد و لیست سایت ها حذف/اضافه کردن که مشتری از بهترین و با کیفیت ترین سایت ها برای کسب و کار سایت خود سفارش دهند. بکـ لینکا با انتشار مقاله های آموزشی و سئو و لیـنک سازی در سایت خود برای کاربران راه های ایجاد رشد در گوگل و موتور های جستجو را به کاربران انتقال میدهد. طی آپدیت الگوریتم های گوگل روش های جدید و رشد در گوگل برای هر کسب و کاری مقداری دشوار شده و باید از نظر تولید محتوا + لینک سازی و تهیه ی بک لینک یا رپورتاژ برای سایت خود ایجاد و ثبت نمایید تا به نتیجه مورد قبول خود در موتور های جستجوی در صفحات بالا باشید. مقاله های زیادی برای آموزش لینک سازی و سئو در سایت قرار دادیم حتما مطالعه فرمایید و اگر مشاوره نیاز دارید با شماره های سایت در ارتباط باشید تا بعد از بررسی و انالیز سایت تون به شما اعلام کنیم که چه نوع آگهی برای سایت شما نیاز است. وب سایت با بیش از 900 نمونه کار و جلب رضایت مدیران توانسته در این 6 سال با سایت های معتبر همکاری کند و امیدواریم تعداد مشتریان وب سایت در سال های آینده با مدیران سایت ها افزوده شود.

 

10%تخفیف ویژه 6 سالگی وب سایت بک لینکا

با سفارش هر یک از پکیج های طلایی ، نقره ای یا رپـورتاژ آگهی از 10% تخفیف تا 15 تیر ماه 1399 دریافت کنید.

 

چه خدماتی بک لینکا انجام میدهد؟

فروش بک لینک

فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینکPBN

لینک سازی

بک لینک نـوفالو و پروفایل

کامنت مـارکتینگ

تولید محتوا متنی

پشتیبانی و نگهداری از سایت شما

ادمین اینستاگرام

تبلیغات گسترده در اینستاگرام

 

 https://rozup.ir/view/3158450/6%20S%20Backlinka-IR%20(2).jpg

سوالات متداول جهت خرید رپورتاژ آگهی و خـرید بک لینک
که سوال خیلی از کاربران جهت افـزایش رتبه سایت در گوگل است!؟

 

برای رشد و افـزایش رتبه در گوگل چیکار باید کرد؟

این کار نیازمند مقداری زمان و ایجاد تولید محتوا و لینک سازی برای سایت میباشد. بعد از طراحی سایت شما باید روی تولید محتوا سایت کار کنید و ایجاد لینک سازی اعم از خرید بک لینک یا خرید رپورتاژ آگهی برای سایت خود در وب سایت های معتبر و با کیفیت ایجاد و انتشار کنید. چرا که این کار برای رشد همه سایت ها نیاز است تا لینک های خارجی سایت و قدرت دامین افزایش یابد و سرعت ایندکس مطالب و عناوین بالاتر رود تا در کلماتی که نیاز دارید در صفحات اول گوگل باشید.

 

بک لینک بخریم یا رپورتاژ آگهی تهیه کنیم؟

در سال های قبل رشد بک لینک بسیار مناسب برای هر سایت یا کسب و کاری بود که شما بعد از خرید بک لینک رشد سایت خود در کمترین زمان در گوگل میدید اما در سال های 98 و 99 با الگوریتم های جدید گوگل تولید محتوا و لینک سازی اهمیت بیشتری پیدا کرد که این دو حتما باید برای سایت ایجاد شوند. اگر یکی از این مورد به خوبی انجام نشوند در گوگل رتبه ی خاصی دریافت نمیکنید و غیرقابل رشد و افزایش کلمات قرار میگیرید. این دو کار تولید محتوا + لینک سازی باید به موقع برای هر سایت انجام شود که بهترین نتیجه از سمت گوگل دریافت خواهید کرد. و اینکه برای سایت های قدمت دار که از همه نظر تولید محتوا و لینک خوب هستند میتوان برای این دسته از سایت ها بک لینک متنی تهیه کرد اما نه برای مدت کوتاه سعی کنید برای دراز مدت بک لینک سفارش بدید.

 

برای سایت های تازه تاسیس انتشار بک لینک مناسبه یا رپورتاژ آگهی؟

برای سایت های نوپا که از نظر تولید محتوا ضعیف هستند و چند ماهی هست که طراحی سایت شون انجام شده باید به مرور تولید محتوا انجام بدند و بعد حتما از ثبت رپورتاژ آگهی استفاده کنند چرا که سایت های نوپا از همه نظر ضعیف و اگر تعداد لینک خارجی یکباره به این سایت ها ارسال شود مطمئنا از سمت گوگل جریمه خواهند شد و به مشکل برمیخورند. پیشنهاد ما برای این سایت های نوپا حتما از رپورتاژ آگهی استفاده کنند و به مرور زمان در سایت ها انتشار بدند. متن رپورتاژ آگهی حتما اختصاصی باشه هم از نظر بازخورد مناسبه و هم از نظر جریمه نشدن که به هیچ عنوان اتفاق نخواهد افتاد.

 

برای سایت های قدمت دار بک لینک مناسب است؟

بله ... برای مشاوره میتوانید با شماره 09121316350 در ارتباط باشید تا از آنالیز و مشاوره و افزایش رتبه کلمات به شما دوستان آگاه کنیم.

 مشاوره ، بررسی و آنالیز ، خرید https://rozup.ir/view/1338303/808-50---%20NEW%20--banner-backlinka-808-50-9.gif

کدام سایت ها برای انتشار رپورتاژ آگهی از لحاظ کیفیت بهتر هستند؟

بک لینکا برای ثبت رپورتاژ در سایت های برند و پربازدید آنالیز هر وب سایت را انجام داده و شما میتونید طبق همان آنالیز سئو سایت مورد نظر تون رو انتخاب نمایید. در لیست از بهترین و با کیفیت ترین سایت های ایران برای درج رپورتاژ آگهی یا خبری اماده کردیم.

 

پیشنهاد انتشار رپورتاژ آگهی و بک لینک

اگر سایتی برای انتشار رپورتاژ آگهی یا بک لینک نمیشناسید تا تجربه ی کار با رپورتاژ آگهی در سایت ها را ندارید. بسپارید به بک لینکا تا براساس بودجه مورد نظرتون سایت های با کیفیت براتون ارسال و بعد از تایید در آن وب سایت ها انتشار آگهی بدیم. برای مشاوره و آنالیز رایگان با شماره های درج شده در ارتباط باشید.

 

مدت زمان تاثیـر بک لینک و رپورتاژ آگهی چقدر است؟

بک لینک چون در یک کلمه خاص بکار میرود نحوه شناسایی آن توسط گوگل سریعتر انجام میشود و کمتر از 2 ماه نتایج و تاثیر نهایی در گوگل دیده خواهد شد. نکته مهم اینکه بک لینک نخرید یا اگر میخرید باید دراز مدت باشد اگر میخواهید نتیجه خوبی از سمت گوگل دریافت کنید باید مدت بک لینک طولانی باشد. اگر مدت بک لینک کوتاه سفارش بدید مسلما گوگل ظرف مدتی میفهمد که شما لینک و تمایل دور زدن الگوریتم ها را داشتید و اسپم خواهید شد قبل از خرید بک لینک حتمـا از مـا مشـاوره بگیـرید.

رپورتاژ آگهی در یک مقاله اختصاصی که ترجیحا باید تبلیغ غیر مستقیم از دید کاربر باشد انجام میشود در این رپورتاژ متن بین 1000 تا 1500 کلمه بهترین نوع توضیحات است و نهایتا 3 لینک فالـو با 2 تصویـر در سایت های معتبـر انتشار پیدا میکند. رپورتاژ آگهی در سایت ها دائمی است و یکی از مزایای آن محدودیتی ندارد و نگرانی برای تمدید ندارید. تاثیر رپورتاژ نسبت به بک لینک کمی دیرتر شناسایی میشود ولی کیفیت این آگهی بسیار برای سایت مشتری بالاست و دائمی بودن این آگهی رتبه و کلمات سایت مشتری را به بالاترین نتایج گوگل خواهد رساند الیته بسته به کیفیت سایت های رپورتاژ و معمولا بین بازه زمانی 2 تا 3 ماه نتایج نهایی دیده خواهد شد.

نکته دیگر اینکه شما بعد از خرید بک لینک یا رپورتاژ آگهی کمتر از یک هفته تاثیـر لینک های خریداری شده را خواهید دید.

 

 

وب سایت بک لینکا نسبت به سایت ها همکار چه ویژگی و مزایای دارد؟

قیمت درج رپورتاژ آگهی و بک لینک ما نسبت به سایت های دیگر مناسب تر است.

پاسخگویی 24 ساعته تلفنی ، آنلاین و ایمیل انجام خواهد شد.

انتشار تبلیغات شما در کمترین زمان در وب سایت ها

آنالیز ، بررسی ، ویژگی ها هر سایت در وب سایت بک لینکا مشخص است

تجربه کاری و سابقه فعالیت 6 ساله در زمینه ای فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

نمونه مشتریان بک لینکا بیش از 900 سایت معتبر بوده است

همکاری با سایت های برند ایران

 

 

مشاوره رایگان جهت سفارش رپورتاژ آگهی و بک لینک
https://rozup.ir/view/3131273/Sefaresh%20-%20Backlinka.gif

 https://rozup.ir/view/3138354/Reportazh%20Kochak-%20Backlinka-IR.gif