صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

لینکدین چیست و مزایای SEO آن

آنچه که در این مقاله برای شما شرح خواهیم داد، معرفی لینکدین، مزایا و تأثیرات مثبت آن بر سایت سئو است.لینکدین به عنوان یک شبکه بزرگ و گسترده اجتماعی مزای زیادی برای SEO خواهد داشت. افرادی که در لینکدین عضویت پیدا می کنند، می توان از آن ها به عنوان کاربران حرفه ای یاد کرد. همراهی شما با ما در این مقاله، موجب کامل شدن اطلاعاتتان در زمینه لینکدین خواهد شد.

لینکدین چیست؟

شاید تاکنون نام لینکدین"Linkedin"به گوش شمایی که با دنیای اینترنت و شبکه های اجتماعی و برنامه های آنلاین آشنا هستید یا با آن ها سر و کار دارید، خورده باشد. چرا که  بیش از 100 میلیون کاربر در کل دنیا در حال حاضر عضو این شبکه وسیع می باشند.

این افزایش عضویت لینکدین، روزانه شکل می گیرد و اشخاص بیشتری با کارایی و مزایای آن آشنا می شوند و به کسب و کار خود و در واقع شغل خود به صورت حرفه ای تر نگاه می کنند.

بله شغل! هر فردی در هر حیطه کاری که مشغول فعالیت است، همچون، درجه استادی، دانشجو، مدیر، معاون، مهندس رشته های گوناگون، هنرمند و ... اگر بخواهد حرفه خود را به صورت اصولی و حرفه ای تر دنبال کند، قطعا لینکدین را می شناسد و عضو آن بوده است.

لینکدین در سال 2003 میلادی توسط   Reid Hoffmanعنوان یک شبکه اجتماعی معرفی شد. این شبکه اجتماعی شاید شما را یاد فیسبوک بیندازد. اما اینجا صرفا صحبت ها و چت کردن های معمولی نیست. بلکه برای اشخاصی است که به دنبال حرفه ای بودن کسب و کار خود هستند.

 

تا قبل از حضور لینکدین، خیلی از افراد برای اینکه کار خود را گسترش دهند و تجربه یا اطلاعات کسب کنند مجبور بودند گاهی از شهر خود یا کشور خود به مکان های دیگر بروند و در همایش ها و انجمن های مختلف شرکت می کردند تا کار خود رونق بخشند و به قولی، حرفه ای شوند.

این شرکت در انجمن ها همراه با مشکلاتی از قبیل زیر بود:

·        یافتن مکان مورد نظر با سختی همراه بود چرا که این محافل در همه شهرها وجود نداشت.

·        این طور نبود که هر کسی وارد این مجالس شود. فقط افراد خاصی با تخصص های به خصوصی اجازه شرکت داشتند و به دیگر افراد که دوست داشتند در زمینه کاری خود، پیشرفت نمایند اجازه ورود داده نمی شد.

·        هیچ گاه در خواب هم نمی شد تصور کرد مه جمعیتی میلیونی در این انجمن ها شرکت داشته باشند.

اما عضویت در برنامه لینکدین این شگفتی را برای همه ایجاد کرد تا به کمک یک شبکه اجتماعی بزرگ به هر آنچه که لازمه کار و حرفه است، دسترسی پیدا کنند. اینجا خبری از اینکه فلان شخص باید فلان تخصص را داشت هباشد یا اینکه عضویت محدود است و ... نخواهد بود.

هر کسی با انگیزه بالا در هر شغلی که است می تواند خود را به حرفه ای بودن نزدیک کند اگر عضو لینکدین باشد.

 

 

عضویت در لینکدین چه مزیت هایی دارد؟

همان طور که ذکر شد شبکه اجتماعی لینکدین کاربر را در شغل خود حرفه ای می کند. یکی از دلایل بزرگ اینکه با اطمینان می توان در مورد حرفه ای کردن کاربران به کمک عضویت در لینکدین صحبت کرد، وجود افرادی با تخصصص های بی شمار در این شبکه است.

در واقع یکی از مزایای بزرگ عضویت در لینکدین این است که شما قادر خواهید بود با تخصص های مختلف آشنا شوید و با افراد متفاوت در ارتباط باشید. این رابطه مربوط به چند ساعت یا چند دقیقه در روز نیست. بلکه در هر ساعت از شبانه روز می توانید این ارتباط را شکل دهید و از حرفه و تخصص افراد نهایت استفاده و لذت را ببرید.

یکی دیگر از مزایای عضویت در لینکدین، به نمایش گذاشته شدن رزومه کاری شما است که می تواند به چشم کارفرمایان و مدیران بیاید و زندگی شغلی و آینده شما با همین شبکه اجتماعی گسترده رقم بخورد.

اگر سؤالاتی در مورد تخصص خود یا هر حرفه دیگر برایتان پیش آمد می توانید آن را به اشتراک بگذارید و اطلاعات خود را بسیار بالا ببرید یا اینکه خودتان تخصص کاری خود را به دیگران عرضه کنید.

https://rozup.ir/view/2979415/Linkedin-%20Backlinka-Ir%20%20(1).jpg

مزایای SEOلینکدین چیست؟

حتما تاکنون با تأثیرات فوق العاده لینکدین آشنا شدید. شبکه اجتماعی لینکدین مزایای زیادی نیز برای SEO سایت خواهد داشت. در لینکدین تمامی بک لینک ها دارای ارزش است و هر بار بک لینکی که پیش تر اهمیت بیشتری خواهد داشت.

 

منظور این است که شما در یک شبکه اجتماعی که میلیون ها نفر عضو آن هستند، حرفه و تخصص خود را به اشتراک می گذارید و در حالت کلی مطالبی که رد و بدل می شود کاملا حرفه ای و تخصصی است و به حرف های معمولی که زمان شما را بی دلیل بگیرد و هیچ هدفی را دنبال نکند، نخواهید پرداخت.

امروزه مقالات زیادی در مورد تأثیرات لینکدین برSEO نوشته شده است. هنگامی که شما بتوانید به طور آنلاین مدیران و کارفرمایانی را پیدا کنید یا آن ها بتوانند شما را برای شرکت های خود کشف کنند، این یعنی یک تیر با دو نشان!

زیرا هم شما توانستید در عرصه کاری خود قدم بردارید و هم شرکت ها توانسته اند نیروی متخصص خو را پیدا کنند. به این روند یا اتفاق خوشایند که موقعیت های شغلی برای کاربران با انگیزه ایجاد می شود، سئو لینکدین " SEO Linkedin"می گویند.

در واقع شما توانسته اید به عنوان یک دانشجو، یک استاد یک کارفرما یک نقاش یا ... صفحه پروفایل خود را با اطلاعاتی در زمینه کاری و حرفه ای خود تکمیل کنید و آن را بهینه سازید. این بهینه سازی که مسلماً مزایای زیادی از لحاظ فعالیت شغلی دارد به شرح زیر است:

·        مشخص شدن اطلاعات تحصیلی، شغلی، مهارتی و ... هنگام ثبت نام در لینکدین

·        به کار بردن کلمات مهم و کلیدی در هنگام پر کردن فرم عضویت، برای جلب دیگران در هنگام جستجو

·        ایجاد پست و مطالب مهم برای دیده و شناخته شدن

·        انتشار محتوای مربوط به وب سایت خود در لینکدین

·        گرفتن لینک به کمک انتشار پست هایتان و ایجاد ارتباط بین کاربران و وب سایت مربوط به خود

 

 

نحوه بدست آوردن بک لینک از سایت لینکدین به چه صورت است؟

 در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از سایت معتبر لینکدین بک لینک رایگان بدست بیارید. این سایت اعتبار بسیار بالایی نزد موتورهای جستجو از جمله گوگل دارد و داشتن بک لینک از این سایت یک امتیاز مثبت بسیار خوب برای وب سایت شما به حساب می آید.

آموزش تصویری ثبت بک لینک در سایت لینکدین
 1- وارد سایت لینکدین www.linkedin.com شوید و اقدام به ساخت یک اکانت کنید
برای اینکه اکانت یا پروفایل خود بهتر و معتبرتر باشد یک عکس جدید در پروفایل خود قرار دهید و همچنین یک رزومه کاری خوب از خود بنویسید در قسمت رزومه

2- بعد از ساخت اکانت به صفحه ویرایش پروفایل خود روید برای اینکار ابتدا روی آیکن me در بالا و سمت راست صفحه کلیک کنید. مثل تصویر زیر:

 

https://rozup.ir/view/2978071/Linkedin%20-%20Backlinka-IR%20%20(1).jpg

 

سپس روی گزینه view profile کلیک کرده و در بالا و سمت راست صفحه پروفایل یک گزینه هست به نام Contact info که کنار این گزینه یک مداد است که روی مداد کلیک کنید.

 

https://rozup.ir/view/2978072/Linkedin%20-%20Backlinka-IR%20%20(2).jpg

 

3- حال که وارد صفحه ویرایش پروفایل شده اید، در قسمتی از شما سوال خواهد شد که نام وب سایت خود را بنوسید که باید آدرس دقیق وب سایت خود را وارد کرده و دسته بندی آن را نیز انتخاب کنید.

 

4- حال یک مقاله در سایت لینکدین بنویسید و یا یک عکس را منتشر کنید و وب سایت خود را به آن مقاله لینک دهید. یعنی از درون مقاله به وب سایت خود لینک دهید. کار تمام شده است و حال شما یک، بک لینک با کیفیت از سایت لینکدین دارید.

 

نکته آخر

در این مقاله به مزایای SEOلینکدین و عضویت در شبکه اجتماعی لینکدین پرداخته شد. طبیعتاً  شما به عنوان یک شخص کارآمد که دنبال حرفه ای بودن و درآمد بالا هستید، با عضویتی ساده اما نتیجه ای پربار می توانید آینده ای درخشان از لحاظ فعالیت های حرفه ای و تخصصی شغلی را برای خود رقم بزنید.

 

لطفا نظرات خودتون راجب این مطلب بفرمایید!

 تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا

 

https://rozup.ir/view/2976419/Baner%20-%20Sakht%20Link%201-Backlinka.gif