صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

تفاوت های بک لینک و رپورتاژ آگهی

امروز مقاله مقایسه تفاوت های بک لینک و رپورتاژ آگهی میپردازیم که به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

 

افزایش رتبـه در موتور های جستجو به ویژه سایت گوگل یکی از دغدغه های مهم و پرکاربرد برای کاربران بوده، یکی از عوارد مهم که باعث افزایش رتبه و اعتماد گوگل به یک وب سایت و کسب رده بندی بالاتر میشود تهیه نمودن لینک های معتبر از دیگر سایت ها و وبلاگ ها است. بک لینک و رپورتاژ آگهی این دو گزینه یکی از مهمترین عامل جهت افزایش رتبه در گوگل و دریافت لینک های بیشتر از سایر سایت ها میباشند.

 

فرق بین بک لینک و رپورتاژ آگهی در چیست؟

کدام گزینه جهت افزایش رتبه به وب سایت ما کمک میکند؟

هر دو گزینه جهت افزایش رتبه یکسان عمل میکنند؟

 

بک لینک چیست؟

بک لینک را می توان یکی از روش های بسیار مناسب برای سئو سازی سایت و افزایش بـازدید کنندگان سایت های اینترنتی دانست. بک لینک شامل دریافت لینک از سایت های پر بازدید که عمدتا سایت های خـبری بوده، می باشد. بک لینک به صورت مستقیم بر روی سئو سایت تاثیر دارد. بدین ترتیب معمولا افرادی که می خواهند سایت خود را به رتبه های نخست گوگل برسانند ، نیـاز به بک لینک دارند. لینک سازی یکی از مهمترین کارهایی است که متخصصین سئو به ان واقف بوده و به کمک آن می توانند به کسب و کارهای اینترنتی کمک بسیار زیادی بکنند.

بک لینک به لینک هایی که در سایت های معتبر و پربازدید قرار می گیرند و با کلیک بر روی آنها مخاطب به سایت شما هدایت میشوند.

بک لینک بهترین و موثر ترین روش برای افزایش رتبه کلمات کلیدی یک وب سایت در رده بندی گوگل بکار میرود.

گوگل وبسایت های که با بک لینک و دارای تولید محتـوا ارزشمند تری هستند آن ها را در صدر نتایج جستجو خود قرار میدهد.

 

برای دریافت بک لینک میتوانید از تولیـد محتوای اختصاصی استفاده کنید . این روش زمان خیلی طولانی را باید برای شناساندن سایت خود به سایر وب سایت ها صرف کنید. ولی اگر نیازمند زمان کوتاه هستید میتوانید از طریق سفارش تبلیغات به شکل ( خرید بک لینک ) از سایت های با کیفیت در این زمینه لینک دریافت کنید، البته باید این کار رو بصورت هر هفته با هر یک ماه به طور چندین سایت با کلمات متفاوت انجام دهید.

 بکلینک بصورت یک عبارات چند کلمه ای بکار میرود که مشتری این کلمه و ادرس سایت را انتخاب میکند .

 

نمونه بک لینک ایجاد شده در سایت ها:

https://rozup.ir/view/2706030/Nemoneh---Demo-Backlinka-Ir.jpg

 

رپورتاژ آگهی یا خبری چیست؟

مهمترین ویژگی برای رپورتاژ آگهی یا خبری می توانیم اختصاص دهیم این است که رپورتاژ یک تبلیغ غیر مستقیم است. در واقع به طور مستقیم از محصول تعریف نمی کنیم و سعی نمی کنیم مانند تبلیغات دیگر از محصول حرف بزنیم. بلکه همانطور که در اسم این اصطلاح وجود دارد رپورتاژ خبری یک گزارش خبری است.

رپورتاژ آگهی یک مقاله خاص و اختصاصی است که برای معرفی یک شرکت، محصول ،برند و خدمات برای جذب مشتری بکار میرود.

در این نوع آگهی شما با تهیه مقاله اختصاصی جهت معرفی سایت یا محصول خود گزارشی تهیه میکنید ، این مقاله معمولا 2 تا 3 لینک فالو به سایت و کلمه های شما اشاره دارد. علاوه بر این که شما محصول و خدمات خود را در یک سایت تبلیغ کردید ، تعداد لینک هاتون برای وب سایت خود ایجاد کردید، که بازدید کنندگان بیشتر دریافت خواهید کرد و روی سئو سایت هم بهبود می بخشید .

 

تفاوت رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری چیست؟

رپورتاژ خبـری فقط در خبـرگزاری ها و سایت های خبری نوشته می شود و رپورتاژ آگهی را می توان در هر سایتی دید.

 

رپورتاژ در سئو سایت هم تاثیر گذار است؟

یکی از مهمترین نکات این سئو را می توان بک لینک دار بودن یک رپورتاژ خبری دانست. از این رو بسیار مهم است که یک رپورتاژ خبری از لحاظ محتوای مناسب و از لحاظ رعایت نکات سئو عالی باشد تا دیده شود.

 

آیا رپورتاژ در افزایش آمار بازدید و فروش وبسایت تاثیر خواهد داشت؟

بنابراین بعد از گذر از سوال رپورتاژ خبری چیست و فواید ، آن دانستیم که رپـورتـاژ خبــری نه تنها در سئو و بازدید سایت تاثیــر دارد. بلکه به شدت نیز می تواند موثر واقع شود. چرا که یک رپورتاژ خبر معمولا ماندگاری دارد و در هر زمانی می تواند به فراخور جستجوی مشتری و مخاطب در گوگل سایت را به مخاطبان نمایش دهد و آمار را بالاتر ببرد.مزایای انتشار رپورتاژ آگهی:

معمولا رپورتاژ آگهی در سایت ها بصورت دائمی میباشد که شما با یکبار تهیه مقاله اختصاصی از سایت خود دیگه نیازی به تمدید ماهانه یا سالانه ندارید. که لینک های موجود در سفارش رپورتاژ اگهی جزء بک لینک های دائمی محاسبه میشود که از نظر گوگل بهترین نتیجه را برای وب سایت شما دارد.

- رپورتاژ آگهی شما میتوانید  توضیحات کاملی از سایت و خدمات خود معرفی کنید و چند کلمه کلیدی از مقاله نوشته شده را لینک بدید.

- از نظر هزینه رپورتاژ آگهی مناسب ترین روش جهت تبلیغات یک سایت یا محصول است بلکه با یکبار هزینه تبلیغات شما دائمی در آن سایت درج میشود.

- رپورتاژ آگهی معمولا دیرتر از بک لینک شناسایی میشود و روند سریعی ندارد ، از این نوع تبلیغات برای طولانی مدت استفاده کنید و هر چند که مقاله مفید و اختصاصی تر باشد به سایت شما امتیاز بیشتر داده خواهد شد از طرف گوگل

- با سفارش رپورتاژ آگهی به هدف خود رسیده اید ، چرا که هم تبلیغ در سایت معتبر انجام دادید و هم بک لینک از طریق همان سایت دریافت میکنید که تعداد لینک های دامنه شما افزایش و گوگل کلمات کلیدی وب سایت شما را افزایش میدهد.

 
https://rozup.ir/view/2905845/Reportazh%20Backlinka-IR%20(3).jpg

بک لینک یا رپورتاژ آگهی کدام یک مناسب برای سئو موثر است؟

خرید بک لینک باید از مدت طولانی تر استفاده شود چون طی آپدیت الگوریتم های گوگل برای مدت کوتاه تاثیر منفی روی سایت شما میگذارد و جواب خوبی از سمت گوگل دریافت نخواهید کرد و سعی کنید دراز مدت بک لینک کلمه ای تهیه کنید.نکته ای دیگر برای تهیه بک لینک انبوه از کلمات کلیدی متفاوت و لینک های داخلی و اصلی سایت خود استفاده کنید و طی مدت زمان دوره ای بک لینک ها در وب سایت های متفاوت درج بشه. نمونه درج بک لینک

رپورتاژ آگهی بصورت یک مقاله خاص و اختصاصی تهیه میشود و در آن مقاله جنبه ی تبلیغاتی دارد، که در این توضیحات چند کلمه به آدرس وبسایت شما لینک خواهد شد.این روند تبلیغات به شیوه ای نوین و با سرعت عمل بیشتر در افـزایش رتبـه سایت عمل خواهد کرد و سایت شما را به نتایح بالاتر خواهد برد. در سال 2020 رپورتاژ آگهی یا خبری برای تبلیغات در سایت ها و افزایش رتبه کلمات سایت بسیار کاربرد داشته و بیشتر کاربران برای رتبه بالاتر در گوگل به انتشار رپورتاژ آگهی در وب سایت ها روی آوردند. نمونه درج شده رپورتاژ آگهی

 

- با توضیحاتی که در بالا در مورد بک لینک و رپورتاژ آگهی دادیم متوجه تفاوت های این دو گزینه شدید.

- هر دو  روش باعث افزایش بازدید، افزایش رتبه و تعداد لینک های وارد شده به وب سایت شما می شوند.

- ایندا باید استراتژی تبلیغ خود را مشخص کنید ، ما پیشنهاد میکنیم از روش تبلیغات رپورتاژ آگهی که به دریافت بک لینک بصورت دائمی و طبیعی میشود استفاده کنید .

- البته برای سفارش اگهی رپورتاژ بصورت انبوه سعی کنید از چندین مقاله اختصاصی استفاده کنید .
 https://rozup.ir/view/3138354/Reportazh%20Kochak-%20Backlinka-IR.gif

 مشاوره رایگان جهت انتشار رپورتاژ آگهی یا خبری در سایت های معتبر و برند ایران

 https://rozup.ir/view/3152200/Whatsapp-Backlinka-IR.jpghttps://rozup.ir/view/3152199/Telegram%20-Backlinka-IR.jpg


نظرات خود را از بخش پایین سایت بـا مـا در میان بگذارید
✔️

 تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️