صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی در سایت ایسنا isna.ir

داشتن رپورتاژ در سایت های بزرگ و با کیفیت این امکان را برای شما فراهم می کند تا کاربران بسیاری به سوی وب سایت شما مراجعه کنند. داشتن یک آگهی مناسب با محتوایی جذاب، باعث می شود تا مخاطبان سایت های معروف که هر روزه نیز تعدادشان در حال افزایش است، به سایت شما رجوع کنند و به این ترتیب شما می توانید مشتریان بالقوه ای را پیدا کنید و به سرعت رتبه سئو سایت خود را بهبود ببخشید.

 

بیوگرافی سایت ایسنا

سایت ایسنا به عنوان اولین سایت غیررسمی و خبری جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود که دارای یک هویت دانشجویی است. این خبرنگاری که هدف اصلی آن ارائه اخبار شفاف، دقیق و بروز بوده در 16ام سال 1378 به رسمیت شناخته شد، البته قبل از آن نیز این سایت در حال فعالیت بوده و در 13 خرداد همان سال، مقام معظم رهبری در خطاب به افراد مشغول در این گروه فرموده است:" اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید.

در اصل هدف از ایجاد سایت ایسنا، مشخص کردن وظیفه دانشجویان در توسعه فضای رسانه ای کشور است و سوی دیگر نیز رسالت اصلی آنها افزایش آگاهی علمی، سیاسی، فرهنگی،اجتماعی،هنری و... می باشد که با یک نگاه دانشگاهی انجام  شود. همچنین وب سایت ایسنا همیشه به عنوان یک حلقه واسط بین مسئولان، نخبگان و مردم است.

اهداف اصلی خبرگزاری ایسنا

·        ایجاد محیطی برای بازتاب دقیق اخبار

·        صداقت و امانت داری در انتشار اخبار

·        ایجاد یک روحیه واقع گرایانه در جامعه

·        بازنمایی تمامی اخبار وحوادث بدون داشتن جبهه خاص

 

فواید خرید رپورتاژ آگـهی در ایسنا چیست؟

خوب همیشه خرید یک رپورتاژ آگهی در وب سایت های بزرگ، باعث میشود تا شما بتوانید، وب سایت خود را به راحتی در معرض، تعداد زیادی از افراد جامعه قرار دهید. این نوع تبلیغ مزایای بسیاری دارد و به دلیل وجود بستر قدرتمند همانند ایسنا به شما این امکان داده میشود تا بتوانید با سرعت بیشتری پیشرفت کنید و علاوه بر داشتن بازدید و همچنین افزایش روزافزون کاربران، می توانید پیشرفت رتبه سئو خود را نیز مشاهده کنید.وب سایت ایسنا به دلیل داشتن مخاطبان بسیار زیاد و مختلف از تمام قشرها به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با کاربران بسیار زیادی تعامل داشته باشید و وب سایت خود در معرض دید قرار دهید. البته این فقط مزیت وب سایت ایسنا نیست و این وب سایت به دلیل داشتن محیطی کاملا جذاب و مخاطب پسند، می تواند تبدیل به یکی از بخش های مهم تبلیغاتی شما شود، زیرا کاربران زیادی روزانه به صفحات مختلف این وب سایت مراجعه می کنند و داشتن رپورتاژ به شما امکان دیده شدن را می دهد.


خبرگزاری ایسنا از نظر سئو چگونه است؟

یکی از مزیت های اصلی داشتن یک رپورتاژ خوب، داشتن یک وب سایت قدرتمند تبلیغ کننده از نظر سئو می باشد که وب سایت ایسنا با داشتن فعالیت بسیار طولانی دارای ارزش دامنه ای و ارزش صفحه ای بسیار بالایی می باشد که سبب می شود، شما بتوانید با خیال راحت و بدون مشکل در آن اقدام به تبلیغات نمایید. وب سایت ایسنا به دلیل داشتن رنک بسیار خوب چه در موتور جستجوگر گوگل و چه در الکسا، میتواند نشان دهد که محل مناسبی برای ایجاد یک رپورتاژ می باشد.

اینکه شما از چه سایتی یک محتوای رپورتاژی را تهیه می کند، امر بسیار مهمی می باشد و می تواند در آینده نزدیک وب سایت شما را بسیار محبوب کند و یا باعث نابودی آن شود، به همین دلیل شما برای یک رپورتاژ مناسب نیازمند داشتن،یک وب سایت بسیار مناسب و حرفه ای هستید. وب سایت ایسنا به دلیل داشتن بروزرسانی های مداوم، به صورت 24 ساعته بروز می باشد و تمام اطلاعات و حواشی اخبار ایران و جهان را به گوش کاربران خود می رساند، به همین دلیل در تمام ساعات شبانه روز مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار می گیرد، همچنین به دلیل بروزرسانی های مداوم دارای رتبه سئو بسیار مناسبی نیز می باشد.

 
https://rozup.ir/view/3161805/Isna%20Ads%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

اهمیت استفاده از رپورتاژ آگهی در افـزایش رتبه سایت در ایسنا

این موضوع که وب سایت ایسنا دارای رتبه سئو بسیار خوبی است، بر کسی پوشیده نیست. این وب سایت به دلیل داشتن بازدید فراوان و محتواهای کاملا بروز و نو، همیشه توانسته جایگاه خود را به عنوان یک وب سایت حرفه ای، حفظ کند. حال افرادی که به دنبال داشتن رپورتاژ آگهی هستند، باید این موضوع را بدانند که این وب سایت به دلیل داشتن رتبه و بازدید بسیار خوب، می تواند همانند یک سکوی پرتاب عمل کند و وب سایت هایی که اقدام به درج رپورتاژ در این سایت کرده اند را چه از نظر رتبه و چه از نظر بازدید در جایگاه بسیار بهتری قرار دهد. داشتن بازدید زیاد از یک محتوا باعث میشود تا کاربران در هنگام خواندن محتوای رپورتاژ شما با میل بیشتری به وب سایت شما مراجعه کنند و تبدیل به کاربران شما شوند و به صورت روزانه از شما بازدید کنند، که همین ویژگی ساده باعث افزایش رتبه سئو شما، بازدید سایت، رتبه الکسا و رتبه شما در گوگل می شود.

داشتن یک وب سایت حرفه ای برای درج رپورتاژ می تواند تاثیر بسیار زیادتری نسبت به خرید لینک داشته باشد. این نوع پست ها به کاربران علاوه بر دادن یک دیدن ذهنی مناسب، میتواند سبب ماندگاری بیشتر شما در ذهن مخاطبان نیز شود و همچنین می تواند باعث شود شما بازخورد نزدیک تری از سوی کاربران دریافت کنید که سبب پیشرفت و شناسایی نقاط قوت و یا ضعف شما می شود.ویژگی های سفارش رپورتاژ آگهی در سایت ایسنا www.isna.ir

استفاده از رپورتاژ آگهی به واسطه وب سایت ایسنا مزیت های بسیار زیادی می تواند برای یک وب سایت داشته باشد، از طرفی این وب سایت دارای رتبه جهانی بسیار مناسبی می باشد و در موتورهای جست و جوگر در حوزه اخبار و بخش ها مختلف دیگر در صفحه اول گوگل قرار دارد که می تواند بازدید بسیاری را برای شما فراهم کند و از طرفی نیز هزینه های استفاده از خدمات رپورتاژ آگهی ایسنا به مراتب از سایت های دیگر کمتر و باکیفیت تر است. وب سایت های بسیار کمی همانند سایت ایسنا وجود دارند که روزانه شاهد تعداد بسیار زیادی از کاربران باشد و خوب ایسنا می تواند به راحتی برند شما به سرعت پیشرفت دهد.

داشتن یک رپورتاژ آگهی در این سایت همچنین به دلیل داشتن اعتبار بالا، می تواند به کاربران اطمینان خاطر دهد تا شما به عنوان یک کسب و کار بسیار حرفه ای در حال فعالیت هستید و همین موضوع می تواند باعث تبلیغ غیر مستقیم برند و کسب و کار شما نیز شود، از طرفی این ویژگی به شما این امکان را نیز می دهد تا با سرعت بیشتری بتوانید رتبه سئو حود را افزایش دهید و از طریق گوگل نیز بتوانید بازخوردهای بسیاری را داشته باشید.

https://rozup.ir/view/3161806/Isna%20Ads%20-%20Backlinka-IR%20(3).jpg

آنالیز سئوی سایت ایسنا www.isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌ نخستین خبرگزاری معتبر ایران است که امتیاز ان در سال 1378 از سوی وزارت فرهنگ قرار گرفت. ایسنا با جدیدترین اخبار علمی، هنری، اقتصادی، احتماعی و سیاسی انتشار میکند. این سایت با برندینگ عالی خود و با بیش از 21 سال فعالیت خود را ادامه دهد. رتبه الکسا این سایت زیر 1400 جهانی و حدود 55 ایران قرار دارد و تعداد لینک های این سایت بیش از 18000 لینک رسیده و بک لینک های قوی برای دامنه خود به ثبت رسانده است که با بیشترین مطلب در بین خبرگزاری ها رتبه بالاتری دارد که آنالیزهای دیگر سایت ایسنا به شکل زیر است.

 

www.isna.ir

 

پیج اتوریتی 66
دامین اتوریتی 88
عمر دامنه 21 سال
ضریب اعتماد 8/68
بک لینک الکسا 
17,100
رتبه الکسا  زیر 60 ایران 
ایندکس گوگل 7,000,000
اسپم اسکور 4%
هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایسنا www.isna.ir

 

 رپورتاژ آگهی سایت ایسنا دائمی
 امکان درج تا 2 لینک فالو و 2 تصویر
نمونه رپورتاژ اگهی در isna.ir
هزینه رپورتاژ آگهی 1/100/000 تومان
 هزینه درج بک لینک در سایت ایسنا

 

 درج بک لینک 6 ماهه  
لینک فالو
نمونه بکلینک در ایسنا
تماس حاصل نمایید

 مشاوره رایگان جهت سفارش آگهی در وب ایسنا.آی آر

https://rozup.ir/view/3152200/Whatsapp-Backlinka-IR.jpghttps://rozup.ir/view/3152199/Telegram%20-Backlinka-IR.jpg


اگـر مطلب براتـون مفیـد بود میتـوانید به اشتـراک بـزارید
✔️

 تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️