صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

بک لینک PBN چیست

بک لینک PBN چیست

 PBNو یا به عبارت بهتر بک لینک PBN، یکی از بهترین ابزار برای رساندن یک سایت به جایگاه مناسب سئو است. امروزه داشتن سایت مناسب بدون سئو، به منزله داشتن خودرو بدون بنزین است،  در نتیجه نمی تواند شما را به مقصد مورد نظر برساند. سئو مخفف کلمه Search Engine Optimization است. سئو مناسب در واقع باعث می شود سایت شما و مطالب آن، همواره مورد توجه موتورهای جستجو باشند و در صورت سرچ کاربران سایت و مطالب شما به آنها پیشنهاد شود. امروزه در سایت داری حرفه ای سئو مهمترین کاری است که مدیران سایت انجام می دهد، و اگر هدف از طراحی سایت امورات تجاری و کسب درآمد باشد، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند. برای بهبود سئو سایت راه حل ها و ابزارهای مختلفی طراحی شده و هر کدام از این روش ها مزایای و کاربردهای خود را دارند. یکی از روش های قطعی و اصولی بهبود سئو سایت استفاده از بک لینکPBN است.  این روش امروزه به عنوان یکی از روش های موثر و محبوب بهبود سئو سایت شناخته می شود.

 

بک لینک PBN چیست؟

 PBNنوعی از بک لینک است که در سئو سایت مورد استفاده قرار می گیرد. بک لینک، به لینک هایی گفته می شود که از یک سایت به سایت مورد نظر ارجاع داده می شوند. در گذشته الگوریتم موتورهای جستجو برای دادن جایگاه مناسب به یک سایت، عمدتا به داشتن بک لینک زیاد متکی بود و به همین دلیل، از روش های مختلفی برای درج بک لینک استفاده می شد که، تبادل لینک بین سایت ها، درج هزاران لینک در سایت های مختلف، کامنت گذاری در سایت های معتبر و غیره از شیوه های انجام آن بود. اما امروزه به دلیل افزایش چشمگیر سایت های اینترنتی و همچنین تغییرات در ساختار موتورهای جستجو، تقریبا استفاده از بک لینک ها در رتبه سایت ها بی تاثیر بوده، و از روش های نوینی به جای اینکار استفاده می شود که PBN مهمترین آنهاست.

 PBNیکی از روش های مفیدی است که سایت های معتبر در سراسر دنیا برای جذب مخاطب آن را انجام می دهند و در ایران نیز سایت های مختلفی از جمله دیجی کالا برای حفظ قدرت و جایگاه خود در بازارهای مجازی فروش، اینکار را انجام می دهد.

PBNمخفف عبارت Private Blog Networks به معنای شبکه خصوصی وبلاگ ها است. برای انجام این روش وبلاگ های مختلفی طراحی شده و هزینه های زیادی برای بالابردن اعتبار آنها صرف می شود. در نهایت از این وبلاگ های معتبر برای اعتبار بخشیدن به سایت هدف استفاده می شود. در واقع بک لینک پی بی انرا می توان لینک سازی لایه ای دانست که به صورت هرمی از وبلاگ های مختلف به سوی صفحه و سایت هدف ارسال می شوند. البته ساخت PBNکار چندان ساده ای نیست و نیازمند به متخصص این کار میباشد.

 

پیوندهای بک لینک PBN (شبکه وبلاگ خصوصی) پیوندهایی هستند که از شبکه وب سایت ها و وبلاگ های متصل ساخته شده اند. این سایت ها معمولاً متعلق به همان شخص است ، که از همه آنها برای ایجاد لینک به سایت تجاری خود استفاده می کند. آنها همچنین می توانند برای سود اضافی ، پیوندهای PBN را به دیگر صاحبان سایت‌ها بفروشند. در ابتدایی ترین ساختار آن ، نتیجه نهایی به صورت زیر ظاهر می شود:

یکی از جزئیات بسیار مهم در اینجا این است که هر یک از سایت های PBN منفرد به هیچ وجه با یکدیگر در ارتباط نیستند. ایده شبکه وبلاگ خصوصی این است که وب سایت ها به یکدیگر ربطی ندارند ، بنابراین پیوندهای طبیعی دارند ، برخلاف کسی که از وب سایت های دیگر خود به وب سایت خود پیوند دهد.

 

 

فواید مهم بک لینکPBN چیست؟

بک لینک به خصوص برای SEO بسیار ارزشمند است. در حقیقت ، بک لینک به وب سایت شما، علامتی برای موتورهای جستجو است که دیگران مطالب شما را تایید کرده‌اند.

اگر حتی بصورت سطحی به دنیای سئو وارد شده باشید، احتمالاً در مورد کاربرد بکلینک‌ ها نیز شنیده اید. آنها یک عنصر اساسی و بنیادین برای هر وب سایتی هستند واز طریق جستجوی ارگانیک پیدا می‌شوند.

به همان اندازه که از بک لینک صحبت می شود ، بین دانستن اینکه لینک دهنده‌ها مهم هستند و دانستن چگونگی به دست آوردن لینک های معتبرو با کیفیت که باعث تقویت SEO شوند ، فاصله زیادی وجود دارد.

 

 

لینک سازیPBN

PBNیا به عبارت دیگر لینکسازیPBN را می توان یکی از روش های شبیه سئوی کلاه سیاه و یا در حالت خوشبینانه تر سئوی کلاه خاکستری دانست. این روش به دلیل راه اندازی وبلاگ های مختلف و اعتبار بخشی به آنها مقداری زمان بر است، و اگر در این بین از روش های حرفه ای استفاده نشود قطعا نتیجه ای در بر نخواهد داشت. برای سایت های حرفه ای کسب و کار،PBN روشی است که قطعا به صورت انفرادی نمی توان آن را انجام داد و نیازمند فعالیت گروهی است . برای اینکه این لینک سازی های هرمی به صورت اصولی و همزمان انجام شود نیاز است، از یک تیم تخصصی در این زمینه کمک گرفته شود تا نتیجه مطلوب حاصل شده و خطر هرگونه اشتباه و ریسک کاهش یابد.لینک سازیPBN امروزه توسط شرکت های مختلفی در ایران انجام می شود و باید برای انجام این پروژه مهم به مراکز معتبر و حرفه ای مراجعه کرد.

 

 https://rozup.ir/view/3119709/PBN%20-%20Backlinka-IR%20(1).jpg

مزایا و کاربردهای PBN

PBNیکی از روش های بسیار قوی برای دریافت جایگاه مناسب و سئو عالی است. این روش خاص می تواند به سایت شما اعتبار بالایی ببخشد، و همچنین کوچکترین اشتباه در این مورد می تواند سایت شما را به کلی از دیدگاه گوگل و موتورهای حذف کرده و به عبارت بهتر و تخصصی پنالتی کند.

PBNبرای سایت هایی که در حوزه کسب و کار فعالیت دارند بسیار توصیه می شود. با استفاده از این شیوه می توان مشتریان زیادی را از گوشه و کنار اینترنت جذب کرد و کالا و یا خدمتی که در جستجوی آن هستند، به آنها عرضه کرد. همچنین بکلینک پی بی انیک شبکه اختصاصی است که تنها در اختیار شما قرار دارد و این باعث می شود که نتایج تلاش ها و هزینه های شما تنها به سود شما باشد، و با استفاده از این شیوه می توان از رقبای دیگر سبقت گرفت. یکی دیگر از مزایای بکلینکPBNاین است که بهینه سازی شما راحت تر انجام می شود و زودتر به نتیجه مطلوب می رسید.

 


آموزش ساخت PBN

PBNفرآیند تولید پیچیده ای دارد. در مرحله اول شما باید وبلاگ های مختلفی راه درست کرده و برای آنها دامنه های اختصاصی خریداری کنید، زیرا گوگل برای آدرس های وبلاگ اعتبار چندانی قائل نیست. این کار اولین قدم برای ساخت این بک لینک پیچیده است. قدم دوم برای ساخت آن، تولید محتواهای باکیفیت است. این مطالب را به هیچ وجه نباید از سایت های دیگر کپی شده باشند. تنها خلاقیتی که شما می توانید در این باره انجام دهید این است که از مطالب سایت های خارجی برداشت کرده و آنها را پس از ترجمه در سایت خود درج کنید. برای ترجمه می توانید از مترجم گوگل کمک بگیرید ولی به این نکته باید توجه داشت که این مترجم نمی تواند مطالب شما را با کیفیت مناسبی ترجمه کند.و در حالت کلی باید مطالب شما مفید و برای مخاطبان قابل فهم باشند در قدم سوم مطالب تولید شده باید قبل از درج در سایت از نظر سئو بهینه سازی شده باشند. اگر مطالب را به صورت معمولی در وبلاگ ها درج کنید قطعا نمی تواند برای موفقیت پروژهPBN مفید باشند. در نهایت شما باید در لایه های مختلف از این وبلاگ ها به سایت هدف خود بک لینک دهید. برای این کار باید در لایه اول لینک های قوی تر و در لایه دوم لینک های قوی برای بک لینک های لایه اول بسازید و به صورت لایه ای این کار را تکرار کنید. هر چه تعداد لایه های شما بیشتر باشد لینک های اصلی شما قوی تر می شوند و سایت اصلی شما بازدید بیشتری می گیرد.

 

 

ساخـت بک لینک PBN یا خرید بک لینک PBN کدام بهتر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت، برای یک کسب و کار کوچک یا یک تجارت محلی فقط 5-7 وب سایت نیاز دارید. سطح رقابت در این موارد معمولاً پایین است، بنابراین نیازی به خرید دامنه های زیادی نیست.

برای یک کسب و کار بزرگتر، حداقل به 10-15 وب سایت نیاز دارید. شما باید بررسی کنید که معیارهای این وب سایت ها به اندازه کافی بالا هستند تا بتوانند رتبه های برتر را سریعتر به دست آورند.
با خرید بک لینک از سایت های دارای قدرت بالا، رتبه های بالاتری کسب می کنید. برای انجام هر دو این ها نیازمند به متخصص بکلینک سازی دارید که در دوره زمانی این کار انجام شود. که بصورت طبیعی در گوگل رتبه دریافت کنید. سایت های که ما برای این کار انجام میدیم از قدرت صفحه و دامین معتبر و با کیفیت هستند و در ج آگهی در این سایت ها باعث افزایش اعتبار و رونق کسب و کار شما در گوگل خواهد شد.چگونه در لینک سازی PBN پنالتی نشویم؟

PBNیک فن تخصصی است که امروزه در حوزه افزایش و بهبود سئو سایت مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه گوگل برای جلوگیری از روش های سئو کلاه سیاه ابزار مختلفی را طراحی و اجرا کرده، و هرگونه کار خلاف قوانین گوگل می توانند منجر به پنالتی شدن سایت شود. اگر بکلینک پی بی ان به صورت اصولی اجرا نشود می تواند باعث آسیب رساندن به سایت شود.به همین دلیل باید برای ساخت PBNنهایت ظرافت و دقت را به کار گرفت. برای مثال نباید دامنه های ثبت شده برای وبلاگ ها به نام یک نفر باشد، زیرا در این صورت گوگل تشخیص می دهد که این روش از زمره تقلب های رایج است، و حتما سایت اصلی مورد نظر را پنالتی می کند.

PBNیک روش هزینه بر برای رسیدن به سئوی مناسب است، و با اطمینان کامل می توان گفت که یک کار انفرادی نیست. همچنین از آنجائیکه گوگل به صورت پیوسته قوانین و سخت گیری های خود را بیشتر می کند، در نتیجه برای ساخت PBNباید از بروزترین شیوه های ممکن استفاده کرد. به همین دلیل توصیه می شود انجام این کار را به افراد متخصص واگذار کنید تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست یابید.

PBNنباید شما را از خدمات سایت اصلی غافل کند. بسیاری از افراد تمام تلاش خود را معطوف به ساخت بک لینک پی بی انمی کنند و از سایت اصلی غافل می شوند. در نتیجه حتی با اجرای PBNمناسب، باز هم نمی توانند به نتیجه مطلوب دست یابند. به همین دلیل توصیه می شود در کنار ساخت این بک لینک، به سایت اصلی خود نیز اهمیت دهید.

 


برای تهیه ی (PBN) پی بی ان از وبلاگ استفاده کنیم یا سایت؟

باید مخلوطی از وبلاگ و سایت برای تهیه ی PBN استفاده کنیم که جواب خوب بگیریم و فقط سایت یا وبلاگ جواب نخواهد داد. وبلاگ در کنار PBN سایت قدرت جواب دهی و کیفیت بهتری خواهد داشت. که این لینک سازی بصورت لایه ای و هرمی یا آسمان خراش انجام میشود که بسیار موثر برای وب سایت مقصد جهت افزایش رتبه در صفحات گوگل میشود.

https://rozup.ir/view/3119711/PBN%20-%20Backlinka-IR%20(3).jpg

خرید بک لینـک PBN

PBNو یا به عبارت بهتر خرید بک لینک PBN کلیدواژه ای است که اگر آن را در موتورهای جستجو وارد کنید با پیشنهادهای مختلفی از سوی گوگل مواجه می شوید و ممکن است تعداد قابل توجهی از این پیشنهادها نیز به روش ساخت PBNتولید شده باشند. اما در حالت کلی می توان گفت که همه این پیشنهادها دارای اعتبار نیستند و برای انجام این پروژه مهم باید از شرکت های تخصصی و حرفه ای کمک گرفت. برای مثال اگر از یک گروه و یا شرکت کم تجربه برای انجام این پروژه مهم استفاده کنید، احتمال پنالتی شدن سایت شما بسیار زیاد است، و در آن صورت هیچگونه خسارتی نمی تواند برای اتفاق پیش آمده مفید باشد.

PBNیک روش هزینه بر است اما به هیچ وجه هزینه های آن سرسام آور نیست و در دراز مدت نیز جبران می شوند. به همین دلیل توصیه می شود تحت تاثیر هزینه های بالا قرار نگیرید زیرا، همواره قیمت بالا به منزله داشتن کیفیت نیست و تنها چیزی که کیفیت را آشکار می کند نتیجه و بازدهی مثبت یا منفی سایت است.

PBNو ساخت آن خدمتی است که ما در این مجموعه به روش های بروز و به صورت تضمینی آن را برای صاحبان انواع سایت ها انجام می دهیم. ما برای انجام این کار کمترین تعرفه را دریافت کرده، و پروژه ای با کیفیت عالی انجام می دهیم. در واقع ما یکی از باسابقه ترین شرکت های خرید بکلینک PBNدر ایران هستیم و شما می توانید برای خرید رپورتاژ PBN سایت های مختلف با کارشناسان ما تماس بگیرید و ضمن کسب مشاوره در مورد این پروژه از جزییات بیشتر آن اطلاع یابید.

 

خرید بک لینک PBN در وب سایت بکـ لینکا در 4 مرحله انجام میشود.

https://rozup.ir/view/3119694/Marhale%20%20(4).jpg

مرحله اول: انتشار رپورتاژ سایت شما در 10 وبلاگ و 8 سایت

لیست وب سایت ها:
www.persiantools.com
www.0020.co.vu
www.3sotdownload.com
www.rozblog.com
www.ghalebgraph.ir
www.abzarfarsi.ir
www.ncee2013.ir
www.blognegin.com

لیست وبلاگ ها:

www.rozex.rozblog.com

ahoooo.rozblog.com

mahdiarian.parsiblog.com

 samradmusic.blog.ir
rozmodel.rozblog.com

clickb3da.rozblog.com

imagesalbum.blogsky.com

moodrooz.rozblog.com
rocyar.blog.ir

yavasystem.mihanblog.com


https://rozup.ir/view/3119691/Marhale%20%20(1).jpg

مرحله دوم: انتشار و معرفی سایت در شبکه اجتماعی و انجمن (3 لینک)


https://rozup.ir/view/3119692/Marhale%20%20(2).jpg

مرحله سوم: ارسال کامنت در سایت ها


https://rozup.ir/view/3119693/Marhale%20%20(3).jpg
مرحله چهارم: درج لینک متنی برای لینک رپورتاژ ها ( در 10 وبلاگ بالا )


https://rozup.ir/view/3119706/Marhale%205.jpg
هزینه سفارش بک لینک PBN بصورت دائمی و برای انجام این 4 مرحله✔️

هزینه انتشار بک لینک PBN بصورت دائمی 1/750/000 تومان

 https://rozup.ir/view/3123014/Plan%20-%20Page%20insta%20(2).jpg
کلمات در گوگل : مهارت فن بیان , زبان بدن www.bishtarazyek.com

طلا فروشی در شیراز , مشاغل شیراز www.payju.ir  برای مشاوره رایگان از طریق شماره و آیدی های زیر بـا مـا در تماس باشید.

https://rozup.ir/view/3152200/Whatsapp-Backlinka-IR.jpghttps://rozup.ir/view/3152199/Telegram%20-Backlinka-IR.jpg

https://rozup.ir/view/3131273/Sefaresh%20-%20Backlinka.gif

 

نتیجه گیری سفارش بک لینکPBN

این استراتژی جدید و موثـر برای لینک سازی و افزایش رتـبه کلمات سایت در گوگل کاربرد بسیار خوبی دارد که شما با خرید بک لینک PBN در 4 مرحله لینک وب سایت خود را در بهترین و با کیفیت ترین مکان ها درج میکنید که بیشتر بازدهی را از سمت گوگل دریافت خواهید کرد چرا که شما در اولین مرحله رپورتاژ آگهی سایت شما درج و سپس در انجمن ها و پروفایل ها لینک رپورتاژ شما قرار میگیرد و در مرحله سوم لینک رپورتاژ های درج شده بصورت کامنت در وب ها ارسال میشود و در آخرین مرحله لینک متنی رپورتاژ در وب ها درج که بازدهی رپورتاژ سایت شما را بیشتر خواهد کرد و نتیجه برای وب سایت شما بهترین و با کیفیت حالت در گوگل رقم خواهد خورد.

کلام آخر

این استراتژی جدید است و به شما تضمین میدیم که بهترین نتیجه را در گوگل خواهید گرفت چرا که این سفارش در 4 مرحله انجام میشه و لینک سـازی بصورت دائمی درج و بعد از مدت خیلی کوتاه این نتیجه رو از سمت گوگل در نتایج جستجو خواهید دید.

 
https://rozup.ir/view/3138354/Reportazh%20Kochak-%20Backlinka-IR.gif

لطفا نظرات خود را در مورد این مطلب در قسمت پایین سایت ارسال نمایید✔️

 تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️