صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی آلامتو alamto.com

انتشار رپورتـاژ آگهی در سایت آلامتو

رپورتاژ‌ها یکی از بهترین راه‌های کسب افزایش رتبه هستند به همین دلیل مدیران وب‌سایت‌ها در هر دوره از مدیریت‌شان به دنبال سایت‌های هستند تا بتوانند از خدمات ارائه رپورتاژ به بهترین وجه ممکن بهره ببرند. اما همانطور که می‌دانید انتخاب یک سایت مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی منوط به بررسی موارد مهمی است که در این مقاله به مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

از لحاظ علمی تأثیر رپورتاژ آگهی از کلیه‌ی مواردی که برای سئو یک سایت در نظر گرفته می‌شود بیشتر است. این موضوع چه از لحاظ نظری بلکه از لحاظ تجربی نیز ثابت شده است. اما موضوع مهم در ارتباط با چگونگی پیدا کردن سایت‌های تأثیرگذار این است که حتماً باید از سایت‌هایی برای درج رپورتاژ استفاده شود که هم‌موضوع با سایت‌تان باشد. البته این بدان معنا نیست که انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های غیر هم‌موضوع بی‌تأثیر است اما درصد موفقیت مورد اول بسیار بیشتر خواهد بود. همچنین استفاده از سایت‌های کاملاً بی‌ربط با موضوع سایت نیز نتیجه‌ی عکس خواهد داد.

در هر حال اگر دارای یک سایت مجله‌ای یا تفریحی هستید، توجه داشته باشید که در ادامه این مقاله قصد معرفی یک سایت معتبر و محبوب را داریم که می‌توانید با استفاده از درج رپورتاژ آگهی در آن به افزایش رتبه سایت‌تان امید بیشتری داشته باشید. این سایت مجله‌ی اینترنتی آلامتو نام دارد.

 

بیوگرافی و عمر سایت مجله اینترنتی آلامتو

مجله اینترنتی آلامتو از جمله سایت‌هایی محسوب می‌شود که در موضوعات مختلف مانند موفقیت، سرگرمی، سلامت، آشپزی، گردشگری و مجله زنان به ارائه خدمات به علاقمندان مشغول است. همانطور که از عناوین این سایت مشخص است می‌توان گفت که این سایت یک مجله‌ی بسیار خوب در خصوص موضوعات مهم روز است که سعی داشته مطالب مهم روز را بازنشر دهد. این سایت حدودا 11 سال سابقه فعالیت دارد و با استفاده از یک تیم تخصصی مشغول به فعالیت است و سال‌هاست که خدمات این‌چنینی را به کاربران ارائه می‌دهد. هدف از راه‌اندازی این سایت آشنایی کاربران بخصوص خانم‌ها با کسب درست زندگی است که می‌توان گفت با توجه به بازدیدکنندگان روزانه‌ی این سایت، تا حد زیادی دستآوردهای خوبی نیز کسب کرده‌اند.

توجه داشته باشید که در کنار سایت آلامتو وب‌سایت‌های بسیار زیادی وجود دارند که به صورت مجله‌ای فعالیت می‌کنند اما با اطمینان به شما خواهیم گفت که مجله آلامتو یک سر و گردن از تمامی سایت‌های این‌چنینی بالاتر است. بروز بودن تمامی اخبارهای منتشر شده و دسته اول بودن آنها از جمله ویژگی‌های مهم این سایت محسوب می‌شوند. البته این موضوع تنها مزیت استفاده از سایتآلامتو برای درج رپورتاژ نیست. با ما همراه باشید تا به دیگر مزیت‌ها و ویژگی‌های این مجله خبری برای انتشار رپورتاژ آگهی اشاره کنیم.

 

 

ویژگی های درج آگهی رپورتاژ در آلامتو

از جمله انتظارتی که مدیران وب‌سایت‌ها برای درج رپورتاژ آگهی دارند این است که رپورتاژ مدنظرشان حداقل برای 24 ساعت در ابتدای اخبار سایت حفظ شود. این موضوع مهم در سایت آلامتو به خوبی رعایت می‌شود و تمامی رپورتاژ‌های ثبت شده برای دیده شدن بیشتر، توسط کاربران حداقل 1 روز در بالای مطالب نگهداری خواهد شد. توجه داشته باشید که این ویژگی در کمتر سایتی در نظر گرفته می‌شود.

از دیگر نکات و مزیت‌های استفاده از سایت آلامتو برای درج رپورتاژ این است که با توجه به رتبه‌های خوبی که توسط گوگل و الکسا به این سایت داده شده است، به خوبی می‌تواند لینک‌های درون متن رپورتاژ را از یک افزایش رتبه مناسبی برخوردار کند. گفتنی است در حال حاضر رتبه‌ی این سایت در بین کلیه‌ی سایت‌های دنیا در حدود 4 هزار است که به نظر می‌رسد رتبه‌ی مناسبی است.

ضمن اینکه حتماً در جریان هستید که افزایش نرخ کلیک بر روی یک کلمه چقدر می‌تواند در افزایش رتبه آن موثر باشد. معمولاً مدیران سایت‌ها از این روش در رپورتاژها به خوبی استفاده می‌کنند. در واقع اگر می‌خواهید یک رپورتاژ مناسب تهیه کنید حتماً مطالب آن را از کلمه‌های کلیک‌خور استفاده کنید تا شانس بیشتری برای مشاهده توسط کاربران وجود داشته باشد تا از این طریق توانسته باشید بازدهی درج رپورتاژ را افزایش دهید.

 

 

رپورتاژ دائمی آلامتو بیشتر برای کدام سایت ها موثرتر است؟

در بین ویژگی‌های ثبت رپورتاژ در سایتآلامتو می‌توان به دائمی بودن آن نیز اشاره کرد. در واقع بسیاری از سایت‌ها ثبت رپورتاژ را برای بازه‌های زمانی چند ماهه در نظر می‌گیرند که طبیعتاً نمی‌تواند ارزش خاصی برای سایت رپورتاژ دهنده داشته باشد. اما سایتآلامتو به مدیران سایت‌ها این نوید را داده است که رپورتاژ‌های ثبت شده بدون آنکه برداشته شوند در سایت ماندگار خواهند شد و این موضوع می‌تواند شانس ارتقاء رتبه را بیش از پیش افزایش دهد.

همچنین همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد، انتخاب سایت‌های مناسب از دیگر موضوعاتی است که باید برای درج رپورتاژ یا بک لینک دائمی در نظر گرفته شود. در واقع توصیه‌ی اکید داریم که به سایت‌هایی که هیچ ارتباطی با موضوع سایت‌تان ندارند، درخواست ثبت رپورتاژ ندهید چرا که نه تنها فایده‌ای برای‌تان نخواهد داشت، بلکه ممکن است در بلند مدت تأثیرات منفی نیز داشته باشد. توجه داشته باشید که الگوریتم‌های گوگل کاملاً هوشمند هستند و این موضوع را به خوبی درک می‌کنند. پس برای ایجاد تعامل به جهت بهبود رنک و رتبه سایت‌تان حتماً به سراغ سایت‌های هم‌موضوع بروید.

انتخاب سایت آلامتو نیز برای مدیرانی که دارای سایت‌هایی با موضوعات خبری پزشکی و سلامت، سرگرمی، گردشگری و آشپزی هستند بسیار مفید خواهد بود چرا که در مجله‌ی آلامتو به بهترین وجه چنین موضوعاتی پوشش داده شده است.

 

 

خرید رپورتاژ دائمی آلامتو از بک لینکا

حال با توجه به موارد گفته شده از سایتآلامتو، اگر قصد استفاده از خدمات این سایت را دارید، بهتر است که نسبت به خرید رپورتاژ در این سایت اقدام کنید. اما چگونه می‌توانید این کار را با دغدغه‌ی کمتری انجام دهید؟ به شما وب‌مستران عزیز پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از سایت بک لینکا اقدام به خرید یک جایگاه مناسب برای درج رپورتاژ در سایت آلامتو کنید، چرا که استفاده از این سایت، علاوه بر تخفیفات ویژه‌ای که در هنگام خرید در اختیارتان قرار می‌دهد، می‌تواند زمان ثبت رپورتاژ را در بهترین حالت در نظر بگیرد. این دو ویژگی سبب شده است که اکثر مدیران سایت‌ها تمامی خریدهای رپورتاژشان را از سایت بک لینکا انجام دهند. برای این منظور می‌توانید با بخش مشاوره این سایت در تماس باشید.

 https://rozup.ir/view/3312719/Alamto%20-%20Backlinka-iR%20(2).jpg

آنالیز سئو سایت آلامتو www.alamto.com

www.alamto.com  
پیج اتوریتی 58
دامین اتوریتی 6
عمر دامنه 11
ضریب اعتماد 7/60
بکلینک الکسا  4000
رتبه الکسا  زیر 1800 ایران
ایندکس گوگل   12,100
اسپم اسکور  4%

 


هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در آلامتو

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ آلامتو
هزینه رپورتاژ آگهی 400/000 تومان

 ارتباط جهت سفارش آگهی رپورتاژ در آلامتو.کام

https://rozup.ir/view/3188314/whatsapp_100X100.pnghttps://rozup.ir/view/3188313/telegram_100X100.png

  تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️