صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی پارس فوتبال parsfootball.com

انتشار رپـورتاژ آگهی در سایت پارس فوتبال


در حال حاضر از رپورتاژ آگهی می‌توان بعنوان اصل‌ترین راه افزایش بازدید و پیشرفت دوچندان یک سایت نام برد. تأثیرگذاری درج رپورتاژ در بهبود و رو به جلو بودن سایت‌ها امری غیر قابل انکار است که مدیران سایت‌ها به همین دلیل، استفاده از رپورتاژ آگهی را در برنامه‌های تبلیغاتی خود قرار داده‌اند. اما انتخاب سایتی که انتشار رپورتاژ آگهی باید در آن صورت بگیرد نیز دارای اهمیت فوق العاده‌ای است. در حال حاضر که این مطلب را مطالعه می‌کنید احتمالاً دارای یک سایت ورزشی هستید چرا که ما در این مقاله قصد داریم درباره سایت پارس فوتبال صحبت کنیم و از مزایای درج رپورتاژ آگهی در این سایت بگوییم.

به طور حتم سایت‌هایی که در حوزه ورزشی فعالیت می‌کنند، یکی دو تا نیستند و هر کدام‌شان نیز چشم‌اندازهای متفاوتی برای سایت‌شان در آینده در نظر گرفته‌اند. اما فقط مدیران سایت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند تصمیم درستی برای بیشتر دیده شدن سایت‌شان اتخاذ کنند که یکی از موثرترین آنها استفاده از خدمات رپورتاژ آگهی است. پیشنهاد ویژه‌ی ما به اهالی ورزش و مدیرانی که سایت‌هایی با چنین موضوعاتی دارند، استفاده از سایت پارس فوتبال به جهت درج رپورتاژ آگهی است. ما در ادامه به جزئیات بیشتری از این سایت خواهیم پرداخت.
بیوگرافی پارس فوتبال

سایت پارس فوتبال از جمله سایت‌های ورزشی محسوب می‌شود که اختصاصاً به مسائل فوتبالی ایران و جهان می‌پردازد. این سایت با دارا بودن افراد متخصص به جمع آوری مطالب دسته اول فوتبال می‌پردازد و همیشه سعی کرده است که در اسرع وقت نسبت به انتشار اخبار مهم اقدام کند. در حال حاضر بخش‌های متنوعی در وب‌سایت پارس فوتبال وجود دارد که از جمله می‌توان به فوتبال ملی، لیگ برتر، فوتبال جهان، عکس و ویدئوهای مربوط به فوتبال و روزنامه‌های ورزشی اشاره کرد. البته ناگفته نماند که در بخش منهای فوتبال نیز به اتفاقات دیگر ورزشی و یا حتی اخبار مهم در حوزه‌های مختلف مانند کشتی و غیره پرداخته می‌شود.

گفتنی است که پارس فوتبال لقب اولین پایگاه تخصصی فوتبال ایران را داراست و با توجه به سابقه‌ی فعالیت این سایت می‌توان گفت که جزو اولین رسانه‌های ورزشی بوده که کار خود را در حیطه‌ی اطلاع‌رسانی در زمینه فوتبال آغاز کرده است و در حال حاضر با تشکیل یک کارگروه حرفه‌ای همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. گفتنی است که اگر در زمینه‌ فوتبال سررشته دارید، حتی می‌توانید از بخش «همکاری با ما» سایت پارس فوتبال شانس خود را برای همکاری با این سایت امتحان کنید. حال اجازه دهید به مزیت‌های استفاده از سایت پارس فوتبال بپردازیم که آن را برای درج رپورتاژ به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است.
ویژگی های تبلیغات رپورتاژ در سایت پارس فوتبال

در درجه اول باید از سایت‌هایی برای انتشار رپورتاژ آگهی استفاده کرد که بازدیدکنندگان زیادی به صورت روزانه دارد. به همین جهت، برای اینکه تا حدودی متوجه تعداد کاربران روزانه سایت پارس فوتبال شویم، کافی است که به سایت الکسا مراجعه کنیم. این سایت تمامی آمارهای مهم یک سایت را در اختیار شما قرار می‌دهد. طبق اعلام الکسا، سایت پارس فوتبال در بین سایت‌های ایرانی دارای رتبه 58 بوده که نشان می‌دهد از یک آمار فوق العاده برخوردار است. همچنین رتبه‌ی این سایت به صورت جهانی نیز در حدود 740 است که هیچ حرف و حدیثی را برای وجود یک آمار ورودی خیره‌کننده باقی نخواهد گذاشت.

از طرف دیگر با خرید یک جایگاه رپورتاژ در سایت پارس فوتبال تبلیغ‌تان به صورت سنجاق شده در ابتدای مطالب سایت نگهداری خواهد شد که البته این امر حداقل 24 ساعت و طبق ضوابط سایت به اجرا در خواهد آمد. با این حال این موضوع نیز می‌تواند به بیشتر دیده شدن آگهی رپورتاژتان منجر شود و در نتیجه به تعداد افرادی که بر روی لینک رپورتاژتان کلیک می‌کنند، افزوده خواهد شد. همچنین گفتنی است که دائمی بودن ثبت رپورتاژ آگهی در سایت پارس فوتبال از دیگر مزیت‌هایی است که مدیران این سایت برای کاربران در نظر گرفته است. این موضوع می‌تواند در بلند مدت تأثیرات بسیاری خوبی را بر روند رو به جلوی سایت‌تان داشته باشد.

نهایتاً نیز باید عنوان کنیم که مبالغ خرید رپورتاژ آگهی از سایت پارس فوتبال بسیار معقول در نظر گرفته شده است، به طوری که اکثر مدیران سایت‌ها می‌توانند با راحتی بیشتر و دغدغه‌ی کمتری نسبت به خرید جایگاه رپورتاژ آگهی از این سایت اقدام کنند. البته در ادامه‌ی این مقاله برای برخورداری از تخفیف بیشتر به جهت انتشار رپورتاژ آگهی در سایت پارس فوتبال، پیشنهاد ویژه‌تری خواهیم داشت.
درج رپورتاژ در پارس فوتبال بیشتر برای کدام وب سایت ها موثر است؟

حال شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که از سایت پارس فوتبال بهتر است که برای چه سایت‌هایی رپورتاژ در نظر بگیریم. پاسخ شفاف و روشن است. تمامی سایت‌هایی که در حوزه ورزش بخصوص فوتبال فعالیت می‌کنند به راحتی می‌توانند از خدمات رپورتاژ سایت پارس فوتبال استفاده کنند. این سایت‌ها شامل مواردی مانند سایت‌های فوتبالی، انجمن‌های تخصصی فوتبال، سایت‌های ورزشی هواداری و غیره هستند.

البته ناگفته نماند با توجه به اینکه بسیاری از سایت‌ها در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و ممکن است بخشی از سایت خود را به خبرها و اتفاقات ورزشی اختصاص داده باشند، امکان استفاده از خدمات انتشار رپورتاژ آگهی در سایت پارس فوتبال را خواهند داشت. در کنار این موضوع وبلاگ‌هایی نیز هستند که به طور تخصصی به بحث فوتبال می‌پردازند که در صورت تأیید شدن از سوی مدیریت پارس فوتبال امکان استفاده از خدمات رپورتاژ و بک لینک را خواهند داشت.
خرید رپورتاژ دائمی پارس فوتبال از بک لینکا

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله، شاید بر آن شده‌اید که از خدمات رپورتاژ تیم تخصصی پارس فوتبال استفاده نمایید. برای این منظور دو روش پیش روی شماست. ابتدا اینکه می‌توانید به صورت مستقیم با مدیران این سایت گفتگو کنید و برای درج رپورتاژ به توافق برسید که البته احتمال اینکه بتوانید زمان دلخواه‌تان را برای درج رپورتاژ تهیه کنید، بسیار پایین است چرا که تعداد درخواست‌های ثبت رپورتاژ فوق العاده زیاد است.

به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم که از آژانس تبلیغاتی بک لینکا در این مورد بهره ببرید. این کار مزیت‌هایی مانند کاهش هزینه‌های ثبت رپورتاژ را در پی خواهد داشت. بنابراین اگر می‌خواهید با یک هزینه معقول‌تر رپورتاژتان را به ثبت برسانید حتماً با کارشناسان آژانس تبلیغاتی بک لینکا در تماس باشید.

https://rozup.ir/view/3342607/ParsFootball%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

آنالیز سئو سایت پارس فوتبال www.parsfootball.com

www.parsfootball.com  
پیج اتوریتی 49
دامین اتوریتی 33
عمر دامنه 4
ضریب اعتماد 6/88
بکلینک الکسا  1250
رتبه الکسا  زیر 65 ایران
ایندکس گوگل   366,000
اسپم اسکور  1%

 


هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در پارس فوتبال

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ سایت پارس فوتبال
هزینه رپورتاژ آگهی 500/000 تومان

 ارتباط جهت سفارش آگهی رپورتاژ در پارس فوتبال.کام

https://rozup.ir/view/3188314/whatsapp_100X100.pnghttps://rozup.ir/view/3188313/telegram_100X100.png

  تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️